Liga: | Olomoucká noční liga |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhmerotin/ |
Kdy: | 19. 08. 2023 20:30 |
Kontakt: | Štěpán Šmída |
Telefon: | 739 112 798 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | ONL |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otinoves | PV | 15,07 | 15,07 | 15,05 | |
2. | Olešnice X | OL | 15,37 | 15,37 | 14,03 | |
3. | Bílovice C Odpad | PV | 15,44 | 15,02 | 15,44 | |
4. | Janovice | BR | 15,56 | 15,56 | 14,33 | |
5. | Olešnice REZERVA | OL | 15,80 | 15,80 | 15,43 | |
6. | Velká Bystřice | OL | 15,96 | 15,95 | 15,96 | |
7. | Plinkout | OL | 16,16 | 16,16 | 15,61 | |
8. | Vrchoslavice | PV | 16,20 | 16,20 | 15,98 | |
9. | Dolany | OL | 16,21 | 16,21 | 15,88 | |
10. | Čelechovice na Hané | PV | 16,22 | 16,22 | 15,42 | |
11. | Bezděčí u Trnávky | SY | 16,23 | 15,32 | 16,23 | |
12. | Ratiboř | VS | 16,35 | 15,50 | 16,35 | |
13. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 16,41 | 15,53 | 16,41 | |
14. | Luboměř | NJ | 16,50 | 16,50 | 15,17 | |
15. | Kožušany A | OL | 16,63 | 15,60 | 16,63 | |
16. | Nová Dědina | OL | 16,94 | 16,94 | 16,92 | |
17. | Nenakonice | OL | 17,13 | 17,11 | 17,13 | |
18. | Bílovice A | PV | 17,31 | 14,92 | 17,31 | |
19. | Třeština | SU | 17,46 | 17,46 | 17,07 | |
20. | Hlubočky | OL | 17,66 | 17,25 | 17,66 | |
21. | Doloplazy | OL | 18,88 | 18,88 | 17,38 | |
22. | Dub nad Moravou | OL | 19,05 | 19,05 | 16,93 | |
23. | Odry | NJ | 19,66 | 15,43 | 19,66 | |
24. | Zborovice | KM | 19,68 | 19,68 | 16,17 | |
25. | Mladeč | OL | 19,85 | 19,85 | 17,17 | |
26. | Grygov | OL | 20,01 | 18,04 | 20,01 | |
27. | Nový Malín | SU | 20,50 | 20,50 | 19,81 | |
28. | Krasice - Prostějov | PV | 20,80 | 15,82 | 20,80 | |
29. | Kobeřice | PV | 20,94 | 20,52 | 20,94 | |
30. | Sobotín | SU | 23,57 | 16,86 | 23,57 | |
31. | Orechová Potôň | DS | 16,27 | 26,27 | 25,02 | |
32. | Drahany | PV | 28,44 | 28,14 | 28,44 | |
33. | Prchalov | NJ | NP | NP | NP | |
33. | Seloutky | PV | NP | NP | NP | |
33. | Ludéřov FARMA | OL | NP | NP | NP | |
33. | Radíkov | OL | NP | NP | NP | |
33. | Chválkovice | OL | NP | NP | NP | |
33. | Přáslavice | OL | NP | NP | NP | |
33. | Měrotín | OL | NP | NP | NP | |
33. | Chořelice | OL | NP | NP | NP | |
33. | Ludéřov HORNETS | OL | NP | NP | NP | |
33. | Mostkovice | PV | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odry | NJ | 17,26 | 17,26 | 17,18 | |
2. | Haňovice | OL | 17,96 | 17,96 | 17,78 | |
3. | Soběsuky A | PV | 18,03 | 17,61 | 18,03 | |
4. | Nová Dědina | OL | 18,14 | 18,14 | 17,49 | |
5. | Dolní Libina | SU | 18,63 | 18,63 | 18,18 | |
6. | Velký Týnec | OL | 19,02 | 19,02 | 18,99 | |
7. | Měrotín | OL | 19,50 | 19,50 | 17,53 | |
8. | Pěnčín ŠTIKY | PV | 19,60 | 18,14 | 19,60 | |
9. | Vojnice | OL | 19,67 | 19,36 | 19,67 | |
10. | Bílovice | PV | 21,15 | 18,02 | 21,15 | |
11. | Cholina | OL | 21,67 | 21,44 | 21,67 | |
12. | Šumvald | OL | 22,49 | 22,49 | 22,05 | |
13. | Bezděčí u Trnávky | SY | 24,42 | 24,42 | 17,22 | |
14. | Dub nad Moravou | OL | 26,41 | 26,41 | 20,07 | |
15. | Seloutky | PV | 26,61 | 20,14 | 26,61 | |
16. | Soběsuky B | PV | 36,74 | 20,68 | 36,74 | |
17. | Kobeřice | PV | 40,72 | 40,09 | 40,72 | |
18. | Hlubočky | OL | NP | NP | NP | |
18. | Chořelice | OL | NP | NP | NP | |
18. | Náměšť na Hané | OL | NP | NP | NP | |
18. | Víceměřice | PV | NP | NP | NP | |
18. | Bousín | PV | NP | NP | NP | |
18. | Třeština | SU | NP | NP | NP | |
18. | Světlá Hora | BR | NP | NP | NP | |
18. | Krasice - Prostějov | PV | NP | NP | NP | |
18. | Grygov | OL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře