Budilov 2019 - Jih proti Západu | STS Prachatice CUP

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahorčice ST 16,86 16,86 16,34
2.  Únětice 1911 A PJ 17,15 16,87 17,15
3.  Nevřeň PS 17,98 17,98 17,77
4.  Štichovice PS 18,17 17,52 18,17
5.  Šipoun PT 18,57 18,57 17,34
6.  Mochtín KT 18,76 18,50 18,76
7.  Horní Kamenice DO 18,86 18,86 17,85
8.  Zahorčice KT 19,23 19,23 19,16
9.  Útušice PJ 19,35 19,35 17,96
10.  Mokrouše PJ 19,37 19,37 17,96
10.  Vranovice PB 19,37 19,27 19,37
12.  Výškovice PT 19,62 19,62 19,36
13.  Bolkov PJ 19,76 19,76 19,30
14.  Oprechtice DO 19,81 18,52 19,81
15.  Žebnice PS 22,01 22,01 18,89
16.  Chrást PB 23,08 23,08 22,91
17.  Úněšov PS 26,83 26,83 26,14
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP NP NP
18.  Štítary DO NP NP NP
18.  Robčice PJ NP NP NP
18.  Novosedly ST NP NP NP
18.  Dehtín KT NP NP NP
18.  Únětice 1911 B PJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poděvousy DO 18,23 18,23 17,15
2.  Hradec PJ 18,34 18,34 18,17
3.  Úněšov PS 18,37 18,13 18,37
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Dehtín KT 20,17 18,56 20,17
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Oprechtice DO 27,86 22,03 27,86
6.  Štichovice PS 29,29 28,32 29,29
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Výškovice PT 34,70 31,29 34,70
8.  Únětice 1911 PJ NP NP NP
8.  Hlubyně PB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Tálín PI16,5417,0917,092019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tálín PI16,5517,1017,102019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Šipoun PT17,1517,3317,332019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Doubravice u Volyně ST17,3717,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kalenice ST17,5117,3817,512012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ledenice CB17,6717,6917,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ledenice CB17,6817,7017,702019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dehtín KT17,7417,6617,742019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Přechovice ST17,7617,5617,762013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Holubov CK17,8117,8317,832019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Holubov CK17,8217,8417,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST17,5717,8717,872013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolany PT17,9017,4717,902014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nevřeň PS17,3717,9417,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Štítary DO17,9417,5217,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevřeň PS17,9817,7717,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS17,7717,9817,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žernovice APT17,7518,0218,022012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jaronice CB18,0417,9918,042019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nišovice ST18,0517,7918,052012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jaronice CB18,0517,8918,052019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zahorčice ST17,9318,0618,062013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Obytce KT18,0018,1218,122013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kalenice ST17,0918,1518,152014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahorčice - Muži

16,86https://youtu.be/AyWwALaOed8 Jícháč

Nevřeň - Muži

17,98https://youtu.be/ydVc_Z9GHqI Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře