Chlum u Třeboně 2013 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2013 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 14,71 - -
2.  Ústrašice B TA 15,19 - -
3.  Heřmaneč JH 15,53 - -
4.  Zdešov JH 17,06 - -
5.  Lásenice JH 17,25 - -
6.  Stříbřec JH 17,35 - -
7.  Plešovice CK 17,68 - -
8.  Markvarec JH 17,80 - -
9.  Lomnice nad Lužnicí JH 17,94 - -
10.  Mníšek JH 17,96 - -
11.  Řepeč TA 18,09 - -
12.  Novosedly nad Nežárkou JH 20,00 - -
13.  Horní Meziříčko JH 20,55 - -
14.  Kolence JH 20,96 - -
15.  Halámky JH 22,19 - -
16.  Zahrádky JH 23,12 - -
17.  Žíteč JH 30,18 - -
18.  Chlum u Třeboně B JH 32,99 - -
19.  Chlum u Třeboně JH 36,90 - -
20.  Staňkov JH 55,69 - -
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Mirochov JH NP - -
22.  Dolní Němčice JH NP - -
23.  Český Rudolec JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 20,97 - -
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 22,57 - -
3.  Chlum u Třeboně JH 22,71 - -
4.  Staňkov JH 28,10 - -
5.  Suchdol nad Lužnicí JH 31,29 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Žďár - Muži

14,71https://youtu.be/CU2dGcAa6dE Peťa V.

Ústrašice - Muži

15,19https://youtu.be/w0ZoX8URIxY Peťa V.

Heřmaneč - Muži

15,53https://youtu.be/3OOcPXYXlgE Peťa V.

Heřmaneč - Muži

15,53https://youtu.be/n3rQPRG0Zoc Lukáš Brtník

Zdešov - Muži

17,06https://youtu.be/TFJarz_XQvU Peťa V.

Lásenice - Muži

17,25https://youtu.be/1VRlS-gv4Yc Peťa V.

Stříbřec - Muži

17,35https://youtu.be/LrCpA-XnKgg Peťa V.

Mníšek - Muži

17,96https://youtu.be/X89eW2OLis4 Peťa V.

Mníšek - Muži

17,96https://youtu.be/C9bj6CGHNd4 Jan Zahradník

Horní Meziříčko - Muži

20,55https://youtu.be/8ud1idFzuAk Lukáš Brtník

Kolence - Muži

20,96https://youtu.be/Q7P242pfkPM Peťa V.

Zdešov - Ženy

20,97https://youtu.be/XWyU-mF8Qtk Peťa V.

Zdešov - Ženy

20,97https://youtu.be/vum0HaF2_9k Lukáš Brtník

Zahrádky - Muži

23,12https://youtu.be/191L9SNvqig Lukáš Brtník

Staňkov - Ženy

28,10https://youtu.be/09cLIiThVQM Peťa V.

Český Rudolec - Muži

NPhttps://youtu.be/US9HXxtNDt8 Lukáš Brtník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8233781

Kód: a8233781



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře