Chlumčany 2019 - 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 10. 2019 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  739 681 048
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice 1911 A PJ 14,28 - -
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 14,33 - -
3.  Novosedly ST 14,37 - -
4.  Chotěmice TA 14,59 - -
5.  Krotějov Sport TA 14,65 - -
6.  Sedlčany PB 14,66 - -
7.  Zahorčice ST 14,73 - -
8.  Horní Kamenice DO 14,74 - -
9.  Vranovice Peklo PB 14,99 - -
10.  Chářovice Špona BN 15,03 - -
11.  Nalžovice PB 15,05 - -
12.  Křížkový Újezdec PH 15,07 - -
13.  Žebnice PS 15,12 - -
14.  Horní Metelsko Růžoví Panteři DO 15,19 - -
15.  Chrást PB 15,20 - -
16.  Bolkov PJ 15,23 - -
17.  Pasečnice DO 15,26 - -
18.  Ves Touškov PJ 15,30 - -
19.  Mochtín KT 15,31 - -
20.  Štítary A DO 15,36 - -
21.  Malovice BN 15,39 - -
22.  Nevcehle JI 15,39 - -
23.  Únětice 1911 B PJ 15,52 - -
24.  Srbice DO 15,54 - -
25.  Radíč PB 15,55 - -
26.  Svaté Pole Veterán 35+ PB 15,61 - -
27.  Štítary B DO 15,69 - -
28.  Oplot PJ 15,71 - -
29.  Starosedlský Hrádek PB 15,85 - -
30.  Chotíkov PS 16,04 - -
31.  Křenovy DO 16,12 - -
32.  Útušice PJ 16,18 - -
33.  Záborná Lhota PB 16,19 - -
34.  Svaté Pole B PB 16,27 - -
35.  Vidice DO 16,73 - -
36.  Úněšov PS 17,27 - -
37.  Štěnovický Borek A PJ 17,46 - -
38.  Střeziměř KT 17,65 - -
39.  Střezimíř BN 18,14 - -
40.  Stýskaly PS 18,47 - -
41.  Štěnovický Borek B PJ 18,59 - -
42.  Zahorčice KT NP - -
43.  Dehtín KT NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 16,87 - -
2.  Malovice BN 17,87 - -
3.  Hradec PJ 17,88 - -
4.  Hlubyně PB 18,57 - -
5.  Střezimíř BN 19,22 - -
6.  Srbice DO 19,33 - -
7.  Křížkový Újezdec PH 19,41 - -
8.  Štítary DO 19,67 - -
9.  Poděvousy DO 19,81 - -
10.  Vranovice Peklo PB 20,98 - -
11.  Vidice DO 23,92 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ--14,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,332019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly ST--14,372019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotěmice TA--14,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--14,652019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlčany PB--14,662019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice ST--14,732019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Kamenice DO--14,742019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ--16,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chválenice Z PJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany Z LT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Robčice Z PJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN--17,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hradec PJ--17,882019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Poděvousy D DO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bezděkov pod Třemšínem Z PB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Hlubyně PB--18,572019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Únětice 1911 - Muži

14,28https://youtu.be/RjZiWaWU40k Matty
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře