Košice 2012 - O pohár starosty obce Košice

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Václav Kornherr
Telefon:  777131725
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Petr Ružička

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 17,70 17,20 17,70
2.  Chrbonín A TA 17,95 17,95 17,93
3.  Žďár JH 18,00 18,00 17,72
4.  Jaronice CB 17,60 17,60 17,72
5.  Slapy TA 18,67 18,67 17,40
6.  Heřmaneč JH 19,11 18,84 19,11
7.  Holašovice CB 19,29 18,46 19,29
8.  Kamenice nad Lipou PE 19,49 18,84 19,49
9.  Tučapy A TA 20,06 18,39 20,06
10.  Markvarec JH 19,55 20,40 19,55
11.  Stoklasná Lhota TA 20,42 20,42 20,29
12.  Tučapy B TA 20,77 17,87 20,77
13.  Želeč TA 21,04 21,04 19,19
14.  Zhoř u Tábora TA 23,10 21,38 23,10
15.  Krátošice TA 24,69 24,69 24,45
16.  Kozmice TA 25,87 25,47 25,87
17.  Obora A TA 26,80 26,80 23,84
18.  Obora B TA 30,29 24,30 30,29
19.  Ústrašice B TA 32,61 17,92 32,61
20.  Náchod TA 45,27 45,27 42,84
21.  Chýnov TA NP NP NP
22.  Košice TA NP NP NP
23.  Jetětice PI NP NP NP
24.  Tučapy dorost TA NP NP NP
25.  Jankov BN NP NP NP
26.  Strmilov JH NP NP NP
27.  Bohdalín PE NP NP NP
28.  Oltyně TA NP NP NP
29.  Řepeč TA NP NP NP
30.  Dvorce TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Včelnice JH 19,92 19,28 19,92
2.  Kozmice TA 20,79 20,79 20,35
3.  Kamenice nad Lipou PE 20,85 20,85 18,63
4.  Chrbonín TA 20,97 19,62 20,97
5.  Zhoř u Tábora TA 21,08 21,08 21,07
6.  Dvorce TA 21,43 17,92 21,43
7.  Košice TA 23,37 22,48 23,37
8.  Chotěmice TA 24,06 24,06 19,04
9.  Ústrašice TA 25,54 25,54 19,57
10.  Tučapy TA 26,98 26,98 25,26
11.  Želeč TA 32,34 21,56 32,34
12.  Oltyně TA 36,07 25,91 36,07
13.  Dvorce B TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zdislavice BN17,4016,4117,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice BN17,3117,4517,452013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Slapy TA17,5717,4717,572014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jaronice CB17,6017,7217,602012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA17,2017,7017,702012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ústrašice BTA17,7217,8217,822013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Holašovice CB17,9117,5417,912013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH17,4317,9117,912013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA17,5817,9517,952014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chrbonín ATA17,9517,9317,952012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žďár JH18,0017,7218,002012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,7218,0718,072015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA17,6318,2818,282015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dvorce ATA17,7218,2818,282014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chářovice BN18,3517,3518,352014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dvorce ATA17,5318,3718,372013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ústrašice BTA18,2818,4018,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Řepeč TA18,4218,0718,422014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Řepeč TA18,6218,5918,622013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tučapy ATA18,6118,6618,662014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA18,6717,4018,672012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE18,8318,5818,832014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zhoř u Tábora TA18,5018,8418,842014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Řepeč TA18,0718,8718,872015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Český Rudolec JH18,0718,8818,882015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA18,1718,9418,942014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Daměnice BN18,3618,9618,962013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy ATA18,3819,0419,042015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Strmilov JH18,9819,0519,052014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chrbonín ATA18,4019,1019,102013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

17,70https://youtu.be/bNCSXZuTMMc Patrik Baláž

Heřmaneč - Muži

19,11https://youtu.be/cNwsbhIlh5o Ondřej Pecha

Chotěmice - Ženy

24,06https://youtu.be/vfY0RChnieE Patrik Baláž

Ústrašice - Muži

32,61https://youtu.be/KHwch4ZrYR8 Radek Bubník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Košice, TA,
THL
2011/06/18 Košice, TA, O pohár starosty obce Košice
THL
2012/06/30 Košice, O pohár starosty obce Košice
THL
2013/06/22 Košice, Pohár starosty obce Košice
THL
2014/06/21 Košice, O pohár obce Košice
THL
2015/06/20 Košice, O pohár starosty obce Košice
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře