Mladoňovice 2013 - O pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/
Kdy: 07. 09. 2013 12:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice A JI 15,90 15,90 15,67
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,77 16,77 16,41
3.  Výčapy A TR 16,84 16,80 16,84
4.  Stará Říše JI 17,14 17,14 16,89
5.  Horky TR 17,21 17,21 17,14
6.  Želetava TR 17,22 17,18 17,22
7.  Litovany TR 17,29 17,29 16,90
8.  Mladoňovice TR 17,34 17,00 17,34
9.  Petrovice A TR 17,58 17,58 17,42
10.  Radotice TR 17,70 17,70 17,36
11.  Krasonice JI 17,77 17,77 17,05
12.  Moravské Budějovice TR 17,87 17,62 17,87
13.  Sedlatice B JI 17,90 17,69 17,90
14.  Kostníky TR 18,01 18,01 17,99
15.  Chlum TR 18,12 18,12 17,40
16.  Police TR 18,21 18,21 17,75
17.  Sokolí TR 18,22 17,88 18,22
17.  Radonín TR 18,22 17,57 18,22
19.  Vladislav TR 18,46 18,46 18,41
20.  Myslibořice TR 18,47 18,47 17,21
21.  Kněžice TR 18,56 18,56 17,96
22.  Lipník TR 18,57 18,57 18,25
23.  Bačice TR 18,76 18,76 18,45
24.  Dolní Němčice B JH 19,02 17,23 19,02
25.  Kamenná TR 19,59 19,42 19,59
26.  Radkov JI 19,69 19,69 18,80
27.  Vranín TR 19,82 19,45 19,82
28.  Petrovice B TR 38,34 38,34 35,22
29.  Nárameč TR NP NP NP
29.  Stařeč TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,62 17,61 17,62
2.  Mladoňovice TR 18,13 18,13 17,65
3.  Radonín TR 18,34 18,34 18,01
4.  Výčapy TR 18,53 17,87 18,53
5.  Častohostice TR 18,93 17,91 18,93
6.  Myslibořice TR 19,91 19,91 18,18
7.  Petrovice TR 20,14 18,09 20,14
8.  Budišov TR 20,18 20,18 19,16
9.  Lipník TR 26,38 26,38 25,67
10.  Kamenná TR 29,16 29,16 28,33
11.  Horky TR NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 14,11 14,07 14,11
2.  Stará Říše JI 14,25 13,56 14,25
3.  Sedlatice JI 14,45 13,87 14,45
4.  Výčapy TR 15,50 15,32 15,50
5.  Radotice TR 15,76 15,76 14,96
6.  Horky TR 16,75 16,75 16,28

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  16 ** 0 07.09.2013 10:12
 Jaroslav Vejtasa  16 ** 0 07.09.2013 00:15
 Petr Kropáč  16 ** 0 07.09.2013 06:38
 Ivana Hynčicová  16 ** 0 06.09.2013 08:54
 Jan Zahradník  17 ** 0 06.09.2013 14:12
 Michal Matějíček  17 ** 0 06.09.2013 17:36
 Honza Adamec  17 ** 0 07.09.2013 07:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 23 07.09.2013 07:07
 Josef Navrátil  17 ** 22 07.09.2013 10:13
 Petr Kropáč  17 ** 21 07.09.2013 06:39
 Jan Zahradník  17 ** 13 06.09.2013 14:12
 Michal Matějíček  17 ** 8 06.09.2013 17:36
 Ivana Hynčicová  17 ** 3 06.09.2013 08:54
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 0 07.09.2013 00:15

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sedlatice - Muži

15,90https://youtu.be/NdLH5I3e95o Lukáš Svoboda
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/C51XiPD-Lo0

Kód: C51XiPD-Lo0


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/q0GHxeU7YE8

Kód: q0GHxeU7YE8



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře