Telč 2012 - O pohár města Telče

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2012 20:00
Kontakt:   M!lka
Telefon:  608135673
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Milan Pařil

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benetice TR 17,66 17,51 17,66
2.  Lavičky ZR 18,00 17,84 18,00
3.  Jinolice Renmotor JC 18,10 18,10 18,02
4.  Dolní Němčice JH 18,54 17,93 18,54
5.  Žernovník BK 18,59 18,57 18,59
6.  Velichovky NA 18,65 18,16 18,65
6.  Předín TR 18,65 18,65 18,52
8.  Čikov TR 19,18 19,18 19,08
9.  Želetava TR 19,24 18,89 19,24
10.  Žďár JH 19,26 19,09 19,26
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB 19,29 18,42 19,29
12.  Olšovec PR 19,34 18,62 19,34
13.  Radotice TR 19,39 19,26 19,39
14.  Krasonice JI 19,49 19,49 19,05
14.  Dvorce TA 19,49 19,49 19,46
16.  Pavlov JI 19,50 19,50 19,41
17.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 19,55 19,55 19,14
18.  Hrubá Vrbka HO 19,62 18,52 19,62
19.  Kněžice TR 19,66 19,57 19,66
20.  Rohovládova Bělá PA 19,67 19,67 18,40
21.  Starý Lískovec Sport BM 19,80 19,80 18,65
22.  Chotěmice TA 20,03 19,75 20,03
23.  Pasohlávky BV 20,11 20,11 19,00
24.  Šašovice TR 20,37 20,37 19,91
25.  Boršov JI 20,51 18,69 20,51
26.  Plumlov PV 20,71 17,32 20,71
28.  Kamenice nad Lipou PE 21,04 21,04 19,08
29.  Dolní Němčice B JH 21,10 19,97 21,10
30.  Šaratice VY 21,18 21,18 20,44
31.  Sedmpány BN 21,33 21,33 20,93
32.  Lhotky Sport ZR 21,61 21,61 18,15
33.  Knínice JI 21,67 21,67 21,27
34.  Jankov BN 21,71 21,71 21,21
35.  Mladoňovice TR 21,93 21,93 21,02
36.  Vémyslice ZN 22,04 22,04 21,92
37.  Zvole SU 22,12 21,96 22,12
38.  Velké Meziříčí ZR 23,32 20,90 23,32
39.  Tatobity SM 23,95 19,54 23,95
40.  Střezimíř BN 25,31 24,17 25,31
41.  Špičky PR 26,82 17,95 26,82
42.  Hrobice PA 27,93 20,06 27,93
43.  Chvalovice ZN 30,40 30,40 21,90
44.  Nová Ves JI 31,97 21,05 31,97
45.  Chrást PB 38,34 37,44 38,34
46.  Horky TR 99,99 99,99 21,13
46.  Čeperka PA 99,99 99,99 99,99
46.  Hornice TR 99,99 20,48 99,99
46.  Strachoňovice JI 99,99 23,06 99,99
46.  Heřmaneč JH 99,99 24,51 99,99
46.  Budeč JH 99,99 99,99 99,99
46.  Chrášťany LT 99,99 99,99 18,22
46.  Jablonná PB 99,99 99,99 20,33
46.  Sedlejov JI 99,99 99,99 99,99
46.  Oponešice TR 99,99 99,99 99,99
46.  Krahulčí JI 99,99 99,99 99,99
46.  Bašnice JC 99,99 99,99 99,99
46.  Police TR 99,99 99,99 99,99

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 18,44 18,44 18,26
2.  Ždírec nad Doubravou HB 18,47 18,47 18,25
2.  Dvorce TA 18,47 18,38 18,47
4.  Velké Meziříčí B ZR 18,72 18,07 18,72
5.  Němčice BK 18,84 18,77 18,84
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB 19,24 19,24 18,56
7.  Mladoňovice TR 19,46 18,74 19,46
8.  Předín TR 19,50 19,50 19,19
9.  Výčapy TR 19,70 18,43 19,70
10.  Nevcehle B JI 19,75 19,75 19,64
11.  Velké Meziříčí ZR 19,82 19,82 19,47
12.  Radíkov PR 19,97 19,97 18,69
13.  Nová Včelnice JH 20,01 19,67 20,01
14.  Chotěmice TA 21,04 21,04 20,38
15.  Jindřichovice JI 22,94 19,08 22,94
16.  Sychotín BK 23,31 23,31 18,29
17.  Boršov JI 24,19 23,02 24,19
17.  Petrůvky TR 24,19 24,19 19,35
19.  Jeřmanice LI 24,91 24,91 24,50
20.  Chrášťany LT 25,31 17,95 25,31
21.  Kamenice nad Lipou PE 25,89 23,54 25,89
22.  Lhotky Sport ZR 27,34 27,34 22,37
23.  Nová Ves JI 28,06 27,49 28,06
24.  Sedlejov JI 30,75 30,75 30,60
25.  Radonín TR 99,99 21,07 99,99
25.  Trnava TR 99,99 99,99 99,99
25.  Hrobice PA 99,99 21,44 99,99

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,9617,2217,222013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,3817,5017,502011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3817,6517,652009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Benetice TR17,5117,6617,662012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI17,8317,5517,832007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV17,8417,3717,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevcehle JI17,55-17,862003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,8617,1417,862008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI17,9017,9017,902002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC17,5917,9317,932014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV17,7417,9517,952009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radíkov PR17,9917,9917,992008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR17,9917,9817,992011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,8418,0018,002012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR18,0117,9218,012006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR17,3418,0518,052014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE--18,092005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jinolice RenmotorJC18,1018,0218,102012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Petrovice TR18,1417,2618,142007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM18,1718,1718,172010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB18,1618,1918,192013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR18,2217,9018,222009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevcehle JI17,5918,2518,252011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plumlov PV18,2618,0018,262007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Petrovice TR17,59-18,272003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI18,3318,3318,332000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle BJI--18,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,3518,3018,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Urbanov JI18,0118,3518,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO18,3918,1118,392014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Pařil  17 ** 0 28.08.2012 17:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Pařil  17 ** 0 28.08.2012 17:58

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Rohovládova Bělá - Muži

19,67https://youtu.be/0inPFdJwMPI Honza Adamec

Chotěmice - Muži

20,03https://youtu.be/un16e9hvCPE Patrik Baláž

Chotěmice - Ženy

21,04https://youtu.be/8ejxeRSQN_M Patrik Baláž

Sychotín - Ženy

23,31https://youtu.be/cCUCZJ0K2RA Honza Adamec

Boršov - Ženy

24,19https://youtu.be/c79O_ICjcSo Petra Nečadová

Heřmaneč - Muži

99,99https://youtu.be/BbrkFJZtoPk Ondřej Pecha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Komentáře