Plzeňský kraj

Výsledky soutěží v roce 2019

Pozvánky na soutěž rok 2019 - Plzeňský kraj

Kdy Kde Okres Liga Počet
2019/01/12 Dolní Hradiště, ICE CUP 2019 PS
FSCR
37
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS
-
37
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu DO
CHL
57
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár PS
-
29
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace DO
CHL
14
2019/04/27 Pocinovice- koupaliště, II. kolo DO
CHL
16
2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ
OPH
30
2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC
TCL
18
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM
-
2
2019/05/18 Stříbro, Stadion, Okresní kolo PLAMEN TC
TCL
17
2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ
OPH
21
2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC
TCL
19
2019/05/25 Petrovice, III. kolo DO
CHL
18
2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ
OPH
24
2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO
OPH
26
2019/06/01 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO
CHL
16
2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO
CHNHL
16
2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC
TCL
12
2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO
OPH
23
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS
ZČHL
31
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS
ZČHL
33
2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC
TCL
18
2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ
OPH
20
2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT
CHNHL
13
2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC
TCL
17
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO
-
29
2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC
TCL
7
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima DO
-
20
2019/06/23 Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu PM
CHL
10
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO
-
2
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS
ZČHL
34
2019/06/29 Habartice, Habartický soudek KT
PHLKT
17
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS
ZČHL
38
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS
-
24
2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/06 Plánice, O pohár KT
ŠH
25
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT
-
4
2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO
OPH
29
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár KT
PHLKT
13
2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC
CHNHL
15
2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO
OPH
26
2019/07/20 Luby, Soutěž PHL KT
PHLKT
19
2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO
CHNHL
23
2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/27 Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně KT
PHLKT
12
2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
13
2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO
OPH
27
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT
ZČHL
32
2019/08/03 Rozsedly, O pohár Rosíka KT
PHLKT
14
2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC
TCL
12
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT
ZČHL
38
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala KT
PHLKT
15
2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC
OPH
23
2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC
TCL
13
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ
ZČHL
39
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ
ZČHL
32
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC
-
8
2019/08/24 Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny KT
PHLKT
16
2019/08/31 Štítary - hřiště, V. kolo DO
CHL
15
2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC
TCL
14
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého KT
PHLKT
19
2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO
CHNHL
20
2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC
TCL
18
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ
ZČHL
38
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár KT
PHLKT
20
2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC
TCL
12
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ
ZČHL
38
2019/09/14 Holýšov, Memoriál DO
CHL
12
2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC
TCL
18
2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO
OPH
24
2019/09/14 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov KT
PHLKT
13
2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC
TCL
9
2019/09/21 Žihobce, O pohár KT
ŠHL
16
2019/09/21 Luby, Pohár starosty MÚ Klatovy KT
PHLKT
18
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO
-
9
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ
FSCR
54
Kdy Kde Okres Liga Počet


Vyberte okres nebo kraj


Kód pro vložení kalendáře soutěží kraj Plzeňský na vaše stránky: