Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/05/15 2019/05/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
2 2019/05/09 2019/05/25 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA LPO
3 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
4 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
5 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
6 2019/05/14 2019/05/25 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
7 2019/05/14 2019/05/25 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
8 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
9 2019/04/27 2019/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
10 2019/05/01 2019/05/24 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
11 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
12 2019/05/23 2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy PH PL
13 2019/05/13 2019/05/30 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
14 2019/05/17 2019/05/31 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
15 2019/05/18 2019/05/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
16 2019/05/19 2019/05/31 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
17 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
18 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
19 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT JČHL
20 2019/05/05 2019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
21 2019/05/12 2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
22 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
23 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
24 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
25 2019/05/17 2019/05/31 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B VS -
26 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
27 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
28 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
29 2019/05/14 2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice NJ -
30 2019/05/19 2019/06/01 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
31 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
32 2019/05/22 2019/05/22 Bystřec, Bystřec UO VCU
33 2019/05/12 2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
34 2019/05/20 2019/06/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
35 2019/05/23 2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B ZL -
36 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
37 2019/05/17 2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
38 2019/05/20 2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
39 2019/05/03 2019/06/05 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
40 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
41 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
42 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
43 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
44 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
45 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
46 2019/05/19 2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
47 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
48 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
49 2019/05/26 2019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
50 2019/05/26 2019/06/07 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
51 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
52 2019/05/26 2019/06/07 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT PBHL
53 2019/05/27 2019/06/07 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B OP -
54 2019/06/03 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
55 2019/05/09 2019/06/07 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
56 2019/05/12 2019/06/07 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
57 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
58 2019/05/19 2019/06/06 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
59 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
60 2019/05/19 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
61 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
62 2019/05/26 2019/06/08 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
63 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
64 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
65 2019/06/03 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
66 2019/05/31 2019/06/08 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
67 2019/05/19 2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
68 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
69 2019/05/25 2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B) OP -
70 2019/06/07 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
71 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
72 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
73 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
74 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
75 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
76 2019/06/01 2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
77 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
78 2019/05/03 2019/06/14 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
79 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
80 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
81 2019/06/10 2019/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
82 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
83 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
84 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
85 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
86 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
87 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
88 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
89 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
90 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
91 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
92 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice - areál TJ Sokol, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
93 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
94 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
95 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
96 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
97 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
98 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
99 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
100 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
101 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
102 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
103 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
104 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
105 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
106 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
107 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
108 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
109 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
110 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
111 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
112 2019/06/09 2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
113 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
114 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
115 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
116 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
117 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
118 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
119 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
120 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
121 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
122 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
123 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
124 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
125 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
126 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
127 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
128 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
129 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
130 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
131 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
132 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
133 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
134 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
135 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
136 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
137 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
138 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
139 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
140 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
141 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
142 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
143 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
144 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
145 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
146 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
147 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
148 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
149 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
150 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
151 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
152 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
153 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
154 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
155 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
156 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
157 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
158 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
159 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
160 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
161 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
162 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
163 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
164 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
165 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
166 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
167 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
168 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
169 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
170 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
171 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
172 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
173 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
174 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
175 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
176 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
177 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
178 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
179 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
180 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
181 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
182 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
183 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
184 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
185 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
186 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
187 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
188 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
189 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
190 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
191 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
192 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
193 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
194 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
195 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
196 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
197 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
198 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
199 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
200 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
201 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
202 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
203 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
204 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
205 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
206 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
207 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
208 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
209 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
210 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
211 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
212 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
213 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
214 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
215 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
216 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
217 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
218 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
219 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
220 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
221 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
222 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
223 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
224 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
225 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
226 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
227 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
228 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
229 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
230 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
231 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
232 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
233 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
234 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
235 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
236 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
237 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
238 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
239 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
240 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
241 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
242 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
243 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
244 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
245 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
246 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
247 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
248 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
249 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
250 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
251 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
252 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
253 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
254 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
255 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
256 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
257 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
258 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
259 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
260 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
261 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
262 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
263 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
264 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
265 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
266 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
267 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
268 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
269 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
270 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
271 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
272 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
273 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
274 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
275 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
276 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
277 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
278 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
279 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
280 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
281 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
282 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
283 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
284 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
285 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
286 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
287 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
288 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
289 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
290 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
291 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
292 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
293 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
294 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
295 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
296 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1MyslibořiceMuži Blatnice92019-05-25 23:51:48
2Ostrov u MacochyMuži Radslavice272019-05-25 23:48:19
3Štítarynerozlišeno Vidice202019-05-25 23:39:13
4Štítarynerozlišeno Vidice152019-05-25 23:38:14
5Císařov-u obecního úřaduMuži Křenovice102019-05-25 23:22:18
6MyslibořiceMuži Střížov152019-05-25 23:05:51
7Olšany u Prostějovanerozlišeno Vrchoslavice162019-05-25 23:02:50
8Opatovice - areál TJ SokolŽeny Radkova Lhota42019-05-25 23:02:45
9Opatovice - areál TJ SokolMuži Radkova Lhota102019-05-25 23:02:25
10Císařov-u obecního úřaduMuži Vrchoslavice12019-05-25 23:01:24
11Počenice , fotbalový stadionMuži Vrchoslavice402019-05-25 22:58:15
12Dobřínsko, fotbalové hřištěMuži Černín62019-05-25 22:42:39
13Křenovynerozlišeno Kostelec252019-05-25 21:57:59
14Ostrov u MacochyMuži Obora402019-05-25 21:47:49
15Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Ratíškovice62019-05-25 21:41:17
16Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Ratíškovice12019-05-25 21:40:44
17Areál koupaliště LipjoŽeny Bolatice62019-05-25 21:35:09
18Areál koupaliště LipjoMuži Bolatice62019-05-25 21:34:41
19Opatovice - areál TJ SokolŽeny Olšovec52019-05-25 21:24:09
20Štítarynerozlišeno Všekary142019-05-25 21:06:57
21Štítarynerozlišeno Hadrava112019-05-25 21:04:13
22Areál koupaliště LipjoMuži Starý Jičín92019-05-25 20:58:41
23Areál koupaliště LipjoMuži Starý Jičín42019-05-25 20:58:20
24Velké Karlovicenerozlišeno Choryně172019-05-25 20:56:43
25Císařov-u obecního úřaduMuži Zborovice82019-05-25 20:54:24
26Císařov-u obecního úřaduŽeny Nětčice42019-05-25 20:53:54
27Císařov-u obecního úřaduŽeny Morkovice32019-05-25 20:27:48
28Císařov-u obecního úřaduŽeny Počenice22019-05-25 20:15:48
29Štítarynerozlišeno Ves Touškov22019-05-25 20:13:03
30Areál koupaliště LipjoŽeny Služovice42019-05-25 20:11:18
31Štítarynerozlišeno Štítary172019-05-25 20:09:16
32Štítarynerozlišeno Štítary92019-05-25 20:07:08
33Štítarynerozlišeno Kostelec62019-05-25 20:05:45
34Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Hostašovice132019-05-25 20:05:31
35Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Kostelec52019-05-25 20:03:59
36Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Kostelec22019-05-25 20:03:32
37Areál koupaliště LipjoMuži Komárov52019-05-25 20:03:28
38Štítarynerozlišeno Strýčkovice132019-05-25 20:01:37
39Štítarynerozlišeno Honezovice102019-05-25 20:01:28
40Štítarynerozlišeno Srbice122019-05-25 20:01:12
41Štítarynerozlišeno Srbice82019-05-25 20:00:48
42Štítarynerozlišeno Strýčkovice72019-05-25 20:00:42
43Štítarynerozlišeno Křenovy52019-05-25 20:00:28
44Štítarynerozlišeno Horní Metelsko42019-05-25 20:00:25
45Štítarynerozlišeno Krchleby32019-05-25 20:00:00
46Dobřínsko, fotbalové hřištěMuži Únanov82019-05-25 19:19:52
47NetínJuniořiMaršovice42019-05-25 18:17:08
48KostníkyŽeny Olešná62019-05-25 18:13:55
49Olšany u Prostějovanerozlišeno Bludov172019-05-25 18:07:57
50Olšany u Prostějovanerozlišeno Maršíkov152019-05-25 18:06:09
51RadíkovMuži Sobíšky272019-05-25 17:01:39
52BystřecŽeny Letohrad - Kunčice92019-05-25 16:47:23
53Horní TřešňovecŽeny Letohrad - Kunčice52019-05-25 16:45:54
54RadíkovMuži Špičky262019-05-25 16:02:22
55Břehy, na hřištiMuži Morašice42019-05-25 15:53:50
56Na návsi obce (asfalt).nerozlišeno Kojetice152019-05-25 15:53:18
57Na návsi obce (asfalt).nerozlišeno Kojetice122019-05-25 15:52:51
58Na návsi obce (asfalt).nerozlišeno Kojetice92019-05-25 15:52:28
59NetínMuži Kuřim72019-05-25 15:40:07
60Křížkový ÚjezdecnepřijedouZibohlavy32019-05-25 15:21:15
61Křížkový ÚjezdecnepřijedouZibohlavy22019-05-25 15:20:52
62SenetářovŽeny Dětkovice152019-05-25 13:56:42
63SenetářovMuži Dětkovice342019-05-25 13:56:12
64RadíkovMuži Valšovice (Hranice VI)252019-05-25 10:40:07
65Světlá nad SázavouMladší žáci Světlá nad Sázavou32019-05-25 10:31:40
66Světlá nad SázavouMladší žáci Sázavka12019-05-25 10:31:09
67Světlá nad SázavouStarší žáci Sázavka22019-05-25 10:29:22
68Světlá nad SázavouStarší žáci Chřenovice42019-05-25 10:28:45
69Světlá nad SázavouStarší žáci Broumova Lhota32019-05-25 10:24:03
70Dolní NěmčiceMuži Trnava172019-05-25 10:09:24
71SenetářovMuži >35 let Hartmanice52019-05-25 10:04:22
72Stražisko - koupalištěMuži Bílovice162019-05-25 09:15:30
73Křížkový ÚjezdecŽeny Dolní Počernice52019-05-25 09:00:15
74BudilovŽeny Poděvousy302019-05-25 08:26:37
75BudilovMuži Robčice462019-05-25 08:25:17
76BudilovMuži Úněšov442019-05-25 08:24:34
77BudilovMuži Třísov432019-05-25 08:23:54
78BudilovMuži Oprechtice422019-05-25 08:22:46
79BudilovMuži Útušice402019-05-25 08:22:06
80BudilovMuži Bezdědovice392019-05-25 08:21:26
81BudilovMuži Vranovice222019-05-25 08:19:05
82BudilovMuži Štítary362019-05-25 08:18:31
83SenetářovMuži >35 let Kotvrdovice32019-05-25 08:16:48
84Honezovicenerozlišeno Honezovice12019-05-25 07:42:28
85Honezovicenerozlišeno Honezovice102019-05-25 07:41:55
86Honezovicenerozlišeno Honezovice52019-05-25 07:41:16
87Ostrov u MacochyMuži Pamětice32019-05-25 07:14:38
88Chlum u TřeboněMuži Lomnice nad Lužnicí112019-05-24 22:46:27
89ZáchlumíŽeny Letohrad - Červená62019-05-24 22:44:39
90Dolní NěmčiceMuži Sedlejov12019-05-24 22:40:46
91Dobřínsko, fotbalové hřištěMuži Mikulovice22019-05-24 21:33:31
92BudilovMuži Vranovice222019-05-24 21:23:15
93Nové Bránicenerozlišeno Bratčice72019-05-24 21:16:14
94Nové Bránicenerozlišeno Bratčice32019-05-24 21:15:45
95Oplotnerozlišeno Hradec242019-05-24 21:12:55
96Hřiště Soběsukynerozlišeno Zborovice82019-05-24 20:38:06
97TučapyŽeny Hlinsko142019-05-24 20:30:14
98Ostrov u MacochyMuži Měrotín222019-05-24 20:29:34
99Chlum u TřeboněŽeny Polště42019-05-24 20:24:41
100MříčnáŽeny Ploukonice172019-05-24 19:37:56
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání