Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 08. 05. 2021 2021/05/22 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
2 15. 05. 2021 2021/05/29 Újezd, O pohár Hořiny DO OPH
3 14. 05. 2021 2021/05/28 Hasičský areál Markvartice, OBLASTNÍ KOLO soutěže v požárním sportu TR -
4 04. 04. 2021 2021/05/22 Karlinky, Karlinský Víceútok LI -
5 22. 05. 2021 2021/06/05 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice PJ ZČHL
6 22. 05. 2021 2021/06/05 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
7 17. 05. 2021 2021/06/05 Vranovice - hasičské cvičiště, O pohár starostky obce PB -
8 22. 05. 2021 2021/06/05 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
9 06. 06. 2021 2021/06/11 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
10 23. 05. 2021 2021/06/12 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
11 29. 05. 2021 2021/06/12 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
12 31. 05. 2021 2021/06/13 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
13 19. 06. 2021 2021/06/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
14 05. 06. 2021 2021/06/19 Nové Sedliště - Areál SDH, Nové Sedliště - 1. kolo CHNHL TC CHNHL
15 23. 01. 2021 2021/06/25 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B ZL -
16 12. 06. 2021 2021/06/26 Rynárec, O pohár starosty (2B) PE PLPU
17 01. 06. 2021 2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B TR -
18 19. 06. 2021 2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
19 28. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, JL Dubenec TU JL
20 28. 06. 2021 2021/07/02 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
21 20. 06. 2021 2021/04/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
22 26. 06. 2021 2021/07/10 Žirovnice, O perleťovou plaketu PE PLPU
23 26. 06. 2021 2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
24 26. 06. 2021 2021/07/10 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
25 26. 06. 2021 2021/07/10 Batelov, O pohár SDH Batelov (noční soutěž, 2B) JI PLPU
26 27. 06. 2021 2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
27 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup PE PLPU
28 03. 07. 2021 2021/07/17 Krchleby, Dvanáctá Krchlebská káď DO OPH
29 12. 07. 2021 2021/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
30 03. 07. 2021 2021/07/17 Kaliště, Javořická noční soutěž (2B) JI PLPU
31 03. 07. 2021 2021/07/17 Horní Metelsko - Areál SDH, Noční pohár - 2. kolo CHNHL DO CHNHL
32 12. 07. 2021 2021/07/16 Borovice, Borovický pohár MB JL
33 10. 07. 2021 2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice PJ ZČHL
34 11. 07. 2021 2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
35 17. 07. 2021 2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
36 18. 07. 2021 2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
37 02. 08. 2021 2021/08/06 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
38 24. 07. 2021 2021/08/07 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
39 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
40 02. 08. 2021 2021/08/06 Bechov, Pohár Formanka MB JL
41 31. 07. 2021 2021/08/14 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
42 31. 07. 2021 2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
43 01. 08. 2021 2021/08/15 Únětice 1911, O POHÁR SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Únětice 1911 PJ ZČHL
44 30. 05. 2021 2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce DO -
45 15. 08. 2021 2021/08/20 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
46 23. 08. 2021 2021/08/27 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
47 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL DO CHNHL
48 23. 08. 2021 2021/08/27 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
49 01. 08. 2021 2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
50 21. 08. 2021 2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
51 21. 08. 2021 2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
52 06. 09. 2021 2021/09/10 Tanvald, Tanvald JN JL
53 28. 08. 2021 2021/09/11 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
54 06. 09. 2021 2021/09/10 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
55 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
56 04. 09. 2021 2021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce JH PLPU
57 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
58 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
59 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
60 11. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
61 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
62 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Vranovice - hasičské cvičištěnerozlišeno Horní Lukavice202021-05-18 19:17:39
2Vranovice - hasičské cvičištěnerozlišeno Horní Kamenice112021-05-18 15:15:00
3Vranovice - hasičské cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport102021-05-17 15:27:23
4Vranovice - hasičské cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport52021-05-17 15:26:55
5Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Horšovský Týn112021-03-18 13:13:37
6Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Horšovský Týn12021-03-18 13:13:21
7Fotbalové hřiště Tlumačovnerozlišeno Tlumačov12021-01-30 10:58:56
8Vranín, hasič. areál U Havrananerozlišeno Vranín12021-01-27 11:13:27
9MochtínMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:43:59
10RobčiceMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:43:20
11Únětice 1911Muži Horní Lukavice102021-01-15 07:42:41
12ŽákavaMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:41:54
13MokroušeMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:41:13
14Štěnovický BorekMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:40:32
15ÚtušiceMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:39:49
16ŠtítaryMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:38:40
17Horní KameniceMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:37:49
18NevřeňMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:36:36
19StýskalyMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:35:50
20ŠtichoviceMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:35:13
21Horní HradištěMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:34:33
22Horní LukaviceMuži Horní Lukavice102021-01-15 07:33:54
23ŽákavaŽeny Hradec32021-01-14 21:36:10
24Únětice 1911Ženy Hradec32021-01-14 21:35:40
25RobčiceŽeny Hradec32021-01-14 21:35:10
26MochtínŽeny Hradec32021-01-14 21:34:40
27MokroušeŽeny Hradec32021-01-14 21:34:17
28Štěnovický BorekŽeny Hradec32021-01-14 21:33:54
29ÚtušiceŽeny Hradec32021-01-14 21:33:29
30ŠtítaryŽeny Hradec32021-01-14 21:32:56
31Horní KameniceŽeny Hradec32021-01-14 21:32:16
32NevřeňŽeny Hradec32021-01-14 21:31:36
33StýskalyŽeny Hradec32021-01-14 21:31:12
34ŠtichoviceŽeny Hradec32021-01-14 21:30:49
35Horní HradištěŽeny Hradec32021-01-14 21:30:27
36Horní LukaviceŽeny Hradec32021-01-14 21:29:48
37ŽákavaŽeny Únětice 191112021-01-14 15:01:57
38ŽákavaMuži Únětice 191152021-01-14 15:01:46
39Únětice 1911Ženy Únětice 191112021-01-14 15:01:02
40Únětice 1911Muži Únětice 191152021-01-14 15:00:50
41RobčiceŽeny Únětice 191112021-01-14 15:00:20
42RobčiceMuži Únětice 191152021-01-14 15:00:08
43MochtínŽeny Únětice 191112021-01-14 14:59:34
44MochtínMuži Únětice 191152021-01-14 14:59:22
45MokroušeŽeny Únětice 191112021-01-14 14:58:36
46MokroušeMuži Únětice 191152021-01-14 14:58:06
47Štěnovický BorekŽeny Únětice 191112021-01-14 14:57:34
48Štěnovický BorekMuži Únětice 191152021-01-14 14:57:22
49ÚtušiceŽeny Únětice 191112021-01-14 14:56:49
50ÚtušiceMuži Únětice 191152021-01-14 14:56:38
51ŠtítaryŽeny Únětice 191112021-01-14 14:56:03
52ŠtítaryMuži Únětice 191152021-01-14 14:55:51
53Horní KameniceŽeny Únětice 191112021-01-14 14:55:09
54Horní KameniceMuži Únětice 191152021-01-14 14:54:57
55NevřeňŽeny Únětice 191112021-01-14 14:54:18
56NevřeňMuži Únětice 191152021-01-14 14:54:07
57StýskalyŽeny Únětice 191112021-01-14 14:53:26
58StýskalyMuži Únětice 191152021-01-14 14:53:10
59ŠtichoviceŽeny Únětice 191112021-01-14 14:52:30
60ŠtichoviceMuži Únětice 191152021-01-14 14:52:15
61Horní HradištěŽeny Únětice 191112021-01-14 14:51:43
62Horní HradištěMuži Únětice 191152021-01-14 14:51:30
63Horní LukaviceMuži Únětice 191152021-01-14 14:50:36
64Horní LukaviceŽeny Únětice 191112021-01-14 14:49:45
65ŽákavaMuži Nevřeň72021-01-12 09:30:26
66Únětice 1911Muži Nevřeň72021-01-12 09:30:10
67RobčiceMuži Nevřeň72021-01-12 09:29:56
68MochtínMuži Nevřeň72021-01-12 09:29:41
69MokroušeMuži Nevřeň72021-01-12 09:29:20
70Štěnovický BorekMuži Nevřeň72021-01-12 09:29:04
71ÚtušiceMuži Nevřeň72021-01-12 09:28:49
72ŠtítaryMuži Nevřeň72021-01-12 09:28:27
73Horní KameniceMuži Nevřeň72021-01-12 09:27:53
74NevřeňMuži Nevřeň72021-01-12 09:27:37
75StýskalyMuži Nevřeň72021-01-12 09:27:20
76ŠtichoviceMuži Nevřeň72021-01-12 09:27:05
77Horní HradištěMuži Nevřeň72021-01-12 09:26:33
78Horní LukaviceMuži Nevřeň72021-01-12 09:26:03
79ŽákavaMuži Únětice 191192021-01-11 19:57:15
80Únětice 1911Muži Únětice 191192021-01-11 19:56:27
81RobčiceMuži Únětice 191192021-01-11 19:55:40
82MochtínMuži Únětice 191192021-01-11 19:54:50
83MokroušeMuži Únětice 191192021-01-11 19:54:15
84Štěnovický BorekMuži Únětice 191192021-01-11 19:53:46
85ÚtušiceMuži Únětice 191192021-01-11 19:53:19
86ŠtítaryMuži Únětice 191192021-01-11 19:52:19
87Horní KameniceMuži Únětice 191192021-01-11 19:51:32
88NevřeňMuži Únětice 191192021-01-11 19:50:23
89StýskalyMuži Únětice 191192021-01-11 19:49:40
90ŠtichoviceMuži Únětice 191192021-01-11 19:48:53
91Horní HradištěMuži Únětice 191192021-01-11 19:48:00
92Horní LukaviceMuži Únětice 191192021-01-11 19:45:35
93ŽákavaMuži Robčice122021-01-11 06:50:52
94Únětice 1911Muži Robčice122021-01-11 06:50:22
95RobčiceMuži Robčice12021-01-11 06:49:48
96MochtínMuži Robčice122021-01-11 06:49:16
97MokroušeMuži Robčice122021-01-11 06:48:42
98Štěnovický BorekMuži Robčice122021-01-11 06:48:07
99ÚtušiceMuži Robčice122021-01-11 06:47:25
100ŠtítaryMuži Robčice122021-01-11 06:46:41
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání