Výsledky ročníku 2026

SoutěžeRezervaceVýsledkyBodyPořadíČasStatistikyTipovačky

Rok:

Výsledky ročníku 2026

Vyber informace ...

Celkem záznamů:
36
Průměrný čas:
17,69
Nejlepší čas:
14,46
Nejlepší čas č.1:
14,46
Nejlepší čas č.2:
14,50
Nejlepší prostřik:
0.08
Průměrný prostřik
12,23
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
20 / 16
Povedené / Nepovedené
36 / 0

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Kostelec ATachov 186 12x 15,50 14,86 15,17 14,86 15,30
2.
 Tlumačov Domažlice 172 12x 14,33 14,50 14,59 14,50 23,99
3.
 Ves Touškov Plzeň-jih 164 12x 13,67 14,56 14,56 14,76 15,43
4.
 Srbice Domažlice 163 12x 13,58 14,46 14,46 15,14 15,48
5.
 Strýčkovice Domažlice 154 12x 12,83 14,68 14,68 15,11 15,61
6.
 Krchleby Domažlice 121 12x 10,08 14,95 15,11 14,95 24,52
7.
 Újezd Domažlice 93 12x 7,75 15,39 15,92 15,39 17,77
8.
 Všekary Domažlice 93 12x 7,75 15,46 15,67 15,46 25,17
9.
 Křenovy Domažlice 79 11x 7,18 15,45 16,15 15,45 26,34
10.
 Oprechtice Domažlice 61 7x 8,71 15,25 15,46 15,25 15,99
11.
 Honezovice Plzeň-jih 52 11x 4,73 16,76 16,76 17,61 27,22
12.
 Chotíkov Plzeň-sever 31 5x 6,20 16,37 16,37 16,83 16,90
13.
 Horní Kamenice Plzeň-jih 20 1x 20,00 14,53 14,63 14,53 14,53
14.
 Štítary Domažlice 19 3x 6,33 15,34 15,34 15,86 306,66
15.
 Zahorčice Klatovy 13 1x 13,00 15,49 15,49 16,33 15,49
16.
 Nové Sedliště Tachov 8 1x 8,00 16,45 17,84 16,45 16,45
17.
 Mračnice Domažlice 8 2x 4,00 16,64 15,85 16,64 452,76
18.
 Oplot Plzeň-jih 6 1x 6,00 16,86 16,86 17,15 16,86
19.
 Chudenice Klatovy 6 1x 6,00 17,07 17,07 17,25 17,07
20.
 Neuměř Plzeň-jih 5 1x 5,00 23,38 120,00 23,38 23,38
21.
 Starec Domažlice 4 1x 4,00 27,43 27,43 53,50 27,43
22.
 Město Touškov Plzeň-sever 3 1x 3,00 17,80 17,80 120,00 17,80
23.
 Brnířov Domažlice 3 1x 3,00 18,63 18,63 26,80 18,63
24.
 Hořehledy Plzeň-jih 1 1x 1,00 20,16 20,16 20,86 20,16
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Srbice Domažlice 210 11x 19,09 16,84 17,09 16,84 17,83
2.
 Březí Domažlice 178 12x 14,83 16,34 16,44 16,34 18,48
3.
 Všekary Domažlice 157 12x 13,08 16,94 16,94 17,29 18,93
4.
 Strýčkovice Domažlice 154 12x 12,83 18,03 18,28 18,03 27,90
5.
 Kostelec Tachov 153 12x 12,75 17,52 17,86 17,52 19,27
6.
 Oprechtice Domažlice 150 12x 12,50 18,17 18,17 18,25 19,15
7.
 Osvračín Domažlice 58 6x 9,67 20,23 20,23 23,00 21,19
8.
 Horní Metelsko Domažlice 18 3x 6,00 20,30 20,30 20,38 53,56
9.
 Horšovský Týn Domažlice 15 1x 15,00 20,23 20,23 20,88 20,23
10.
 Štítary Domažlice 9 1x 9,00 20,03 22,39 20,03 20,03
11.
 Újezd Domažlice 9 1x 9,00 25,94 120,00 25,94 25,94
12.
 Ledce Plzeň-sever 8 1x 8,00 23,66 23,66 120,00 23,66
PTýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas


Celkem se účastnilo:  36 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.