Dolany 2026 (Prachatice)
O pohár starosty obce
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 14:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | 777027420 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Vladimír Jírovec |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov B | Prachatice | 15,65 | 15,65 | 15,57 | 0,08 | |
![]() | 2. | Zdíkov | Prachatice | 16,69 | 16,69 | 16,44 | 0,25 | |
![]() | 3. | Volenice | Strakonice | 17,80 | 17,30 | 17,80 | 0,50 | |
![]() | 4. | Budilov A | Prachatice | 18,70 | 18,70 | 17,57 | 1,13 | |
![]() | 5. | Vacov B | Prachatice | 29,87 | 19,35 | 29,87 | 10,52 | |
![]() | 6. | Žihobce | Klatovy | 34,17 | 33,33 | 34,17 | 0,84 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov A | Prachatice | 16,70 | 15,79 | 16,70 | 0,91 | |
![]() | 2. | Vacov A | Prachatice | 19,20 | 19,20 | 19,06 | 0,14 | |
![]() | 3. | Budilov B | Prachatice | 21,34 | 21,34 | 20,96 | 0,38 | |
![]() | 4. | Vacov B | Prachatice | 23,35 | 23,35 | 23,00 | 0,35 | |
![]() | 5. | Žihobce | Klatovy | 33,33 | 33,33 | 33,20 | 0,13 | |
![]() | 6. | Volenice | Strakonice | NP | - | - | - |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vacov | Prachatice | 35,10 | 32,81 | 35,10 | 2,29 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 32,81 | 35,10 | 35,10 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Vacov | Prachatice | 36,86 | 36,66 | 36,86 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 38,41 | 31,77 | 38,41 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 45,83 | 42,22 | 45,83 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | 47,61 | 48,61 | 48,61 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jáma | Prachatice | 12,66 | 12,37 | 12,66 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žihobce | Klatovy | 13,39 | 13,24 | 13,39 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Chlum | Český Krumlov | 13,65 | 13,14 | 13,65 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 14,12 | 14,36 | 14,36 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dřešín | Strakonice | 14,39 | 13,85 | 14,39 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dřešín | Strakonice | 14,05 | 14,67 | 14,67 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 14,72 | 14,35 | 14,72 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolany | Prachatice | 14,83 | 14,95 | 14,95 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Horní Poříčí | Strakonice | 14,44 | 15,37 | 15,37 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dřešín | Strakonice | 15,05 | 15,53 | 15,53 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 15,65 | 15,57 | 15,65 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Chlum | Český Krumlov | 15,60 | 15,70 | 15,70 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | 15,75 | 16,57 | 16,57 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Zdíkov | Prachatice | 16,69 | 16,44 | 16,69 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Budilov | Prachatice | 16,29 | 17,05 | 17,05 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov | Prachatice | 17,16 | 16,57 | 17,16 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dolany | Prachatice | 16,72 | 17,38 | 17,38 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | 16,50 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Budilov | Prachatice | 16,28 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Volenice | Strakonice | 17,30 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Vacov | Prachatice | 18,12 | 16,91 | 18,12 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Dolany | Prachatice | 13,38 | 18,25 | 18,25 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,27 | 18,09 | 18,27 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Žihobce | Klatovy | 18,36 | 17,59 | 18,36 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Budilov | Prachatice | 18,70 | 17,57 | 18,70 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Bohumilice | Prachatice | 19,24 | 18,81 | 19,24 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 17,02 | 19,28 | 19,28 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Stachy | Prachatice | 19,75 | 18,24 | 19,75 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,38 | 19,75 | 19,75 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Šipoun | Prachatice | - | - | 19,87 | 2009/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třísov | Český Krumlov | 14,62 | 14,55 | 14,62 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma | Prachatice | 15,67 | 16,41 | 16,41 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov | Prachatice | 15,79 | 16,70 | 16,70 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Žihobce | Klatovy | 16,97 | 16,76 | 16,97 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Budilov | Prachatice | 17,22 | 14,53 | 17,22 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Žihobce | Klatovy | 17,28 | 16,45 | 17,28 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třísov | Český Krumlov | 15,74 | 17,36 | 17,36 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,43 | 16,47 | 17,43 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov | Prachatice | 21,83 | 27,49 | 17,49 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sousedovice | Strakonice | 16,26 | 17,59 | 17,59 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 16,64 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 17,32 | 17,91 | 17,91 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | 17,54 | 18,19 | 18,19 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov | Prachatice | 18,28 | 18,65 | 18,65 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Vacov | Prachatice | 19,20 | 19,06 | 19,20 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Sousedovice | Strakonice | 19,24 | 19,05 | 19,24 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | 18,42 | 19,26 | 19,26 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Budilov | Prachatice | 17,54 | 19,40 | 19,40 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Vacov | Prachatice | 19,45 | 19,67 | 19,67 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Jáma | Prachatice | 17,63 | 19,91 | 19,91 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Volenice | Strakonice | 19,37 | 20,66 | 20,66 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Budilov | Prachatice | 21,34 | 20,96 | 21,34 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Budilov | Prachatice | 21,76 | 21,15 | 21,76 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Benešova Hora | Prachatice | 21,85 | 21,76 | 21,85 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Vacov | Prachatice | 20,81 | 22,36 | 22,36 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Horní Poříčí | Strakonice | 21,87 | 22,56 | 22,56 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 21,78 | 22,64 | 22,64 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Přečín | Prachatice | 23,05 | 20,67 | 23,05 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Budilov | Prachatice | 23,15 | 23,10 | 23,15 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov | Prachatice | 23,35 | 23,00 | 23,35 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















