Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 23. 03. 2019 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč KÁBELE Matěj | CR | 11,66 | NP | 11,66 | |
2. | Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Tomáš | HK | 11,76 | 11,96 | 11,76 | |
3. | Skuteč FLÉGR Lukáš | CR | 11,83 | 11,83 | 22,12 | |
4. | Vědomice SAZEČEK Zdeněk | LT | 12,30 | 14,04 | 12,30 | |
5. | Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Michal | HK | 12,37 | 12,46 | 12,37 | |
6. | Střezimíř KNOTEK Tomáš | BN | 12,38 | 12,38 | 14,03 | |
7. | Býškovice MIKULÍK Jakub | PR | 12,50 | 12,50 | NP | |
8. | Dobroslavice LIŠANÍK Ondřej | OP | 12,69 | 12,69 | 12,76 | |
9. | Kyjovice NĚMEC Filip | OP | 12,78 | 12,78 | NP | |
10. | Dolní Měcholupy KRONOVETR Matyáš | AB | 12,83 | 12,83 | 14,61 | |
11. | Kojetice ŘEHŮŘEK Jakub | TR | 12,87 | 13,11 | 12,87 | |
11. | Bludov SOURAL Patrik | SU | 12,87 | 12,87 | 15,11 | |
13. | Lučany nad Nisou ŠRUMA Matěj | JN | 12,97 | 12,97 | 13,32 | |
14. | Skryje MIKUŠÍK Matouš | ZR | 13,01 | 13,52 | 13,01 | |
15. | Lhenice VLČEK Jan | TP | 13,07 | 13,07 | NP | |
16. | Bystřice nad Úhlavou ŠOTA Marek | KT | 13,12 | 14,46 | 13,12 | |
17. | Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš | BR | 13,15 | 13,15 | 15,49 | |
18. | Kojetice ŘEHŮŘEK Vojtěch | TR | 13,23 | 17,18 | 13,23 | |
19. | Uhlířské Janovice TRNKA Vlastimil | KH | 13,26 | 13,63 | 13,26 | |
20. | Horní Bělá KAPR Matěj | PS | 13,38 | 13,38 | 14,31 | |
21. | Třebovice STOLAŘ Lukáš | OV | 13,42 | 15,80 | 13,42 | |
22. | Letkov DRNEK David | PJ | 13,47 | 13,47 | 16,37 | |
23. | Oznice TRUSINA Václav | VS | 13,62 | NP | 13,62 | |
24. | Skuteč VEVERKA Jan | CR | 13,64 | 13,64 | NP | |
25. | Všetaty TOMAN Vojtěch | ME | 13,65 | 13,65 | 19,29 | |
26. | Střelské Hoštice REJŽEK Roman | ST | 13,69 | 13,69 | 14,56 | |
27. | Dolní Měcholupy POPSIMOV Michal | AB | 13,70 | 13,70 | NP | |
28. | Čeperka FORMÁNEK Roman | PA | 13,85 | 13,85 | 13,94 | |
29. | Střezimíř NOVÁČEK Jan | BN | 13,86 | 14,68 | 13,86 | |
30. | Stará Říše SVAČINA Marek | JI | 13,90 | 14,36 | 13,90 | |
31. | Písková Lhota STÝBLO Jakub | NB | 13,91 | 14,31 | 13,91 | |
32. | Hněvošice PUSTELNÍK Petr | OP | 14,03 | 15,01 | 14,03 | |
33. | Výčapy SVOBODA Tomáš | TR | 14,04 | 14,22 | 14,04 | |
34. | Krouna ŠVANDA Ondřej | CR | 14,08 | 14,41 | 14,08 | |
34. | Chlumec nad Cidlinou I HOLAN Ondřej | HK | 14,08 | 14,08 | 14,61 | |
36. | Jabloňov PETRUCHA Daniel | ZR | 14,09 | 14,09 | 14,78 | |
37. | Písnice KULHÁNEK Ondřej | AB | 14,14 | 14,78 | 14,14 | |
37. | Skuteč KÁBELE Ondřej | CR | 14,14 | 17,86 | 14,14 | |
39. | Hrdlořezy ŠTĚPÁNEK Ladislav | MB | 14,19 | 14,19 | 14,61 | |
40. | Staré Heřminovy MIKŠÍK Erik | BR | 14,21 | 14,21 | 14,65 | |
41. | Staré Heřminovy KAŠÍK Robin | BR | 14,22 | 14,22 | 15,82 | |
42. | Krouna BROULÍK Tomáš | CR | 14,24 | 16,36 | 14,24 | |
43. | Jabloňov STŘECHA Jaroslav | ZR | 14,25 | 14,25 | 16,65 | |
44. | Zličín KOCIÁN Šimon | AB | 14,32 | 14,32 | 15,88 | |
45. | Petrovice ŠEJBA Petr | TR | 14,40 | 14,40 | NP | |
46. | Štěpánkovice TOMÍČEK Jan | OP | 14,50 | 14,50 | 15,73 | |
47. | Bludov MATĚJČEK David | SU | 14,51 | 15,19 | 14,51 | |
48. | Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon | PR | 14,54 | 14,54 | NP | |
49. | Morkovice VYMAZAL Vít | KM | 14,57 | 14,57 | 16,33 | |
50. | Kravaře RYBKA Jakub | OP | 14,62 | 14,62 | 16,49 | |
51. | Písková Lhota ŠTEIGL Jan | NB | 14,69 | 14,69 | 18,98 | |
52. | Český Dub I ŠVARC Jakub | LI | 14,70 | 14,70 | 15,34 | |
52. | Písnice CYLEK Ondřej | AB | 14,70 | 14,70 | 14,93 | |
54. | Mojžíř URBAN Daniel | UL | 14,77 | 15,99 | 14,77 | |
55. | Výčapy SVOBODA Adam | TR | 14,78 | 14,78 | NP | |
56. | Dolní Měcholupy KOLÁŘ Josef | AB | 14,80 | 17,59 | 14,80 | |
57. | Písnice DVOŘÁK Lukáš | AB | 14,81 | 14,81 | 18,25 | |
58. | Hrobce DOLEJŠÍ Václav | LT | 14,83 | NP | 14,83 | |
59. | Frýdlant RASZKA Roman | LI | 14,88 | NP | 14,88 | |
60. | Česká Lípa UJHELSKÝ Radoslav | CL | 14,90 | 14,90 | 15,59 | |
61. | Zličín BEREZNĚV Matěj | AB | 14,91 | 14,94 | 14,91 | |
61. | Velenka ŠTRYNEK Ondřej | NB | 14,91 | 18,10 | 14,91 | |
63. | Stará Říše TOMEK David | JI | 14,97 | 14,97 | NP | |
64. | Seč ŠULC Martin | CR | 15,00 | 15,00 | 15,16 | |
65. | Čeperka DOLEŽAL Dominik | PA | 15,02 | NP | 15,02 | |
66. | Písnice SCHWARZ Jakub | AB | 15,03 | 15,72 | 15,03 | |
67. | Kobeřice ŠVAN Matěj | OP | 15,04 | 15,04 | NP | |
68. | Dřísy MALIŠKA Jakub | ME | 15,07 | NP | 15,07 | |
69. | Písnice KOUBEK Jakub | AB | 15,08 | 16,24 | 15,08 | |
70. | Choceňské Předměstí KUBÍK Jiří | UO | 15,09 | 15,09 | 17,81 | |
71. | Choustníkovo Hradiště NOHEJL Dominik | TU | 15,10 | 18,03 | 15,10 | |
72. | Krouna JANKO Lukáš | CR | 15,20 | 15,20 | 18,03 | |
72. | Krouna BĚLSKÝ Adam | CR | 15,20 | 15,53 | 15,20 | |
74. | Semily MACH Adam | SM | 15,24 | 16,89 | 15,24 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I ŠAROUN Jakub | HK | 15,27 | NP | 15,27 | |
76. | Kvasejovice VLÁSEK Luboš | BN | 15,29 | NP | 15,29 | |
77. | Choceňské Předměstí ŠIMEK Filip | UO | 15,30 | 15,94 | 15,30 | |
78. | Byšice KREJČÍ František | ME | 15,35 | 15,35 | 16,41 | |
79. | Lhenice PETRLÍK Dominik | TP | 15,36 | 16,17 | 15,36 | |
80. | Semily BÉM Stanislav | SM | 15,37 | 15,37 | NP | |
81. | Čeperka HRUBOŇ Tobias | PA | 15,39 | 15,98 | 15,39 | |
82. | Křešice HUDEC Jan | LT | 15,40 | 15,40 | 21,69 | |
83. | Všetaty LUŇÁK Ondřej | ME | 15,42 | 16,99 | 15,42 | |
84. | Bludov RENDA David | SU | 15,48 | 15,48 | 16,05 | |
85. | Srbice KEJVAL Martin | DO | 15,50 | 16,10 | 15,50 | |
85. | Oznice SKÝPALA Radek | VS | 15,50 | 15,50 | 16,11 | |
87. | Kvasejovice MAŠEK Jaroslav | BN | 15,56 | 15,82 | 15,56 | |
87. | Výčapy RŮŽIČKA Filip | TR | 15,56 | 15,56 | NP | |
89. | Dolní Životice VOLKMER Matyáš | OP | 15,61 | 17,88 | 15,61 | |
90. | Letňany BĚHŮNEK Tomáš | AB | 15,63 | 16,37 | 15,63 | |
91. | Kravaře KUŠNIERIK Daniel | OP | 15,67 | 17,04 | 15,67 | |
92. | - STEBEL Václav Těrlicko-Hradiště | - | 15,68 | 15,68 | NP | |
92. | Tuhaň KOPECKÝ Václav | ME | 15,68 | 15,68 | 18,92 | |
94. | Písková Lhota MEIŠNER Samuel | NB | 15,70 | 17,88 | 15,70 | |
94. | Letňany MELČ Patrik | AB | 15,70 | 18,20 | 15,70 | |
96. | Semily NERAD Tadeáš | SM | 15,76 | 15,76 | 17,48 | |
97. | Roštění ŠKRABALA Jan | KM | 15,85 | 16,77 | 15,85 | |
98. | Stará Říše NOVÁK Matyáš | JI | 15,86 | 15,86 | 15,99 | |
99. | Česká Lípa PROKÝŠEK Ladislav | CL | 15,89 | 18,34 | 15,89 | |
100. | Český Dub I MEDUNA Václav | LI | 15,94 | 15,94 | NP | |
101. | Frýdlant MRÁZ Jan | LI | 15,96 | 21,64 | 15,96 | |
102. | Bludov FABIÁNEK Jakub | SU | 16,02 | 16,02 | 16,43 | |
103. | Štěpánkovice PISTORIUS Ondřej | OP | 16,03 | 16,03 | NP | |
104. | Staré Heřminovy PECHÁČEK Jaroslav | BR | 16,04 | 16,32 | 16,04 | |
105. | Horní Bělá KRAUS Jan | PS | 16,10 | 19,47 | 16,10 | |
106. | Starý Kolín BUCHTÍK Vít | KO | 16,22 | 25,34 | 16,22 | |
107. | Cholupice LEBEDA Robert | AB | 16,23 | 16,29 | 16,23 | |
107. | Machnín, Liberec XXXIII ŠTORK Jakub | LI | 16,23 | 17,22 | 16,23 | |
109. | Chrastava MÁLEK Petr | LI | 16,26 | NP | 16,26 | |
109. | Dolany MASAŘÍK Štěpán | PT | 16,26 | 16,26 | 18,03 | |
111. | Choustníkovo Hradiště ČERMÁK Jakub | TU | 16,27 | 16,27 | NP | |
112. | Hrdlořezy BĚLSKÝ Jan | MB | 16,31 | 16,31 | 16,44 | |
113. | Česká Lípa BENDL Josef | CL | 16,37 | 17,49 | 16,37 | |
114. | Mojžíř NOSEK Jakub | UL | 16,38 | 20,37 | 16,38 | |
114. | Písková Lhota ZRADIČKA Filip | NB | 16,38 | 17,29 | 16,38 | |
116. | Písnice MOHAMED HAFIZ Adam | AB | 16,39 | 16,39 | NP | |
117. | Krouna JANKO Ondřej | CR | 16,44 | 18,07 | 16,44 | |
118. | Zličín ZAPLETAL Pavel | AB | 16,45 | 18,77 | 16,45 | |
118. | Střezimíř ŠIMÁK David | BN | 16,45 | 16,45 | NP | |
120. | Čeperka DOLEŽAL Šimon | PA | 16,48 | 17,39 | 16,48 | |
121. | Chlumec nad Cidlinou I VÁLEK Leoš | HK | 16,50 | 16,50 | 115,96 | |
122. | Seč HOFMAN Miroslav | CR | 16,51 | 17,86 | 16,51 | |
123. | Kunovice GÁBA Pavel | UH | 16,55 | 17,22 | 16,55 | |
123. | Křešice SIBERA Jakub | LT | 16,55 | 16,55 | 16,60 | |
125. | Bohousová DIVÍŠEK Radim | UO | 16,58 | 16,58 | 18,19 | |
125. | Česká Lípa HALUŠKA Matěj | CL | 16,58 | NP | 16,58 | |
127. | Hrdlořezy FAIT Jan | MB | 16,60 | 17,33 | 16,60 | |
128. | Dolní Životice NĚMEC Adam | OP | 16,62 | 17,32 | 16,62 | |
129. | Semily SOUKUP Ondřej | SM | 16,67 | 16,67 | 18,27 | |
130. | Tvarožná TINKA Jakub | BO | 16,69 | 32,76 | 16,69 | |
131. | Kvasejovice ČÁSTKA Vojtěch | BN | 16,70 | 16,87 | 16,70 | |
132. | Střelské Hoštice LEBEDA Jiří | ST | 16,71 | 16,71 | NP | |
133. | Velenka VRÁNA Štěpán | NB | 16,73 | 17,18 | 16,73 | |
134. | Skryje HOŠEK Jan | ZR | 16,75 | 16,75 | 21,47 | |
135. | Tuhaň KLAPKA Matěj | ME | 16,77 | 17,55 | 16,77 | |
135. | Letňany SALVET Michael | AB | 16,77 | 16,77 | 17,50 | |
137. | Lučany nad Nisou BOUDA Antonín | JN | 16,82 | 16,86 | 16,82 | |
138. | Dobroslavice DURLÁK Daniel | OP | 16,83 | 16,83 | 17,78 | |
139. | Štěpánkovice BALARIN Radek | OP | 16,94 | 17,75 | 16,94 | |
140. | Srbice KUBIŠ Ondřej | DO | 16,96 | 19,65 | 16,96 | |
141. | Tvarožná TOMÁNEK Michal | BO | 16,97 | 17,75 | 16,97 | |
142. | Raškovice ŠVRČEK Jozef | FM | 17,00 | 17,00 | 17,24 | |
143. | Tvarožná MOLIŠ Ondřej | BO | 17,02 | 18,89 | 17,02 | |
144. | Býškovice MIKŠÁNEK Tomáš | PR | 17,04 | 20,23 | 17,04 | |
145. | Skryje HOŠEK Václav | ZR | 17,27 | 17,74 | 17,27 | |
146. | Střelské Hoštice KRÁL Karel | ST | 17,30 | 185,47 | 17,30 | |
147. | Dolany BEDNÁŘ Radek | PT | 17,43 | 17,43 | 18,24 | |
148. | Hrdlořezy SHEVCHUK Grigorii | MB | 17,54 | 17,54 | NP | |
149. | Doloplazy ZBOŘIL Martin | OL | 17,61 | 17,61 | 18,51 | |
150. | Horní Růžodol, Liberec VII POVA Jáchym | LI | 17,62 | 17,62 | 27,87 | |
151. | Dolní Životice POLÁK Václav | OP | 17,66 | 19,66 | 17,66 | |
152. | Tuhaň KRAUTSCHNEIDER Patrik | ME | 17,74 | 18,11 | 17,74 | |
153. | Choceňské Předměstí SUSSER Sebastián | UO | 17,77 | 17,77 | 18,53 | |
154. | Ďáblice MALEČEK Eduard | AB | 17,78 | 17,78 | 17,81 | |
155. | Srbice KANTA Ondřej | DO | 17,79 | 17,79 | NP | |
156. | Ďáblice JIRKŮ Viktor | AB | 17,82 | 17,85 | 17,82 | |
157. | Česká Lípa HRUBEŠ Michal | CL | 17,87 | 17,87 | NP | |
158. | Lučany nad Nisou BOUDA Karel | JN | 17,93 | 17,93 | 18,13 | |
159. | Střezimíř OPELKA Filip | BN | 18,13 | 18,13 | 24,38 | |
160. | Srbice SRB Jindřich | DO | 18,17 | NP | 18,17 | |
161. | Štěpánkovice ŠÍMA Cyril | OP | 18,19 | 18,19 | NP | |
162. | Chrastava ŽAMPA Petr | LI | 18,21 | 18,21 | NP | |
163. | Býškovice MALUDA Jan | PR | 18,22 | 24,40 | 18,22 | |
164. | Cholupice NEKOVÁŘ Filip | AB | 18,24 | 18,24 | 18,76 | |
165. | Bozkov SKRBEK Vladimír | SM | 18,56 | 18,56 | 21,14 | |
166. | Choustníkovo Hradiště MEDLÍK František | TU | 18,58 | 18,58 | 19,55 | |
167. | Jáchymov MRHÁLEK Tomáš | KV | 18,89 | 18,89 | NP | |
168. | Kosmonosy PŘÍHODA Miroslav | MB | 18,91 | 20,23 | 18,91 | |
169. | Třebovice PROKOP Ondřej | OV | 18,94 | NP | 18,94 | |
170. | Byšice PIKULA Ondřej | ME | 18,95 | 19,90 | 18,95 | |
171. | Čeperka KUDLÁČEK Jakub | PA | 18,98 | 19,39 | 18,98 | |
172. | Dobroslavice ŠIMÍČEK David | OP | 19,00 | 19,00 | 25,97 | |
173. | Frýdlant RAJSKÝ Jan | LI | 19,12 | 19,12 | 19,57 | |
174. | Výčapy GRUSZKA Jan | TR | 19,21 | 19,21 | 23,36 | |
175. | Cholupice ŠŤASTNÝ Matěj | AB | 19,29 | 19,40 | 19,29 | |
176. | Roštění LAJDA Jakub | KM | 19,52 | 19,52 | NP | |
177. | Bozkov SKRBEK Lukáš | SM | 19,57 | 21,14 | 19,57 | |
178. | - BUDZINSKI Marek Těrlicko-Hradiště | - | 19,61 | 22,33 | 19,61 | |
179. | Štěpánkovice TRNEČKA Tomáš | OP | 19,67 | 19,67 | 20,54 | |
180. | Horní Bělá PERGL Filip | PS | 19,77 | 19,77 | 20,18 | |
181. | Jáchymov FREI Jiří | KV | 19,86 | NP | 19,86 | |
182. | Bohousová KOČAJDA Vojtěch | UO | 19,89 | 23,28 | 19,89 | |
183. | Roštění DUDÍK Pavel | KM | 19,97 | 22,00 | 19,97 | |
184. | Bratříkov PETRÁŠEK Matěj | JN | 20,21 | 20,21 | 22,79 | |
185. | Ďáblice OLIČ Kryštof | AB | 20,25 | 20,25 | NP | |
186. | Kostelec nad Černými Lesy ŽYLA Petr | KO | 20,44 | 24,25 | 20,44 | |
187. | Horní Růžodol, Liberec VII GAMZA Marián | LI | 20,47 | 20,47 | 21,31 | |
188. | Písnice SCHWARZ Jan | AB | 20,51 | 20,51 | NP | |
189. | Nová Ves JANOŠŤÁK František | OV | 20,73 | 20,73 | 25,56 | |
190. | Jáchymov KOVÁŘ Filip | KV | 20,90 | NP | 20,90 | |
191. | Jáchymov DVOŘÁK Dominik | KV | 21,03 | 22,04 | 21,03 | |
192. | Byšice HORA Ondřej | ME | 21,10 | 24,08 | 21,10 | |
193. | Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHA Marek | KO | 21,14 | 21,14 | 21,15 | |
194. | Dolní Bečva BLINKA Jan | VS | 21,96 | 21,96 | NP | |
195. | Rychnov u Jablonce nad Nisou HANYK Vojtěch | JN | 21,99 | 28,30 | 21,99 | |
196. | Kosmonosy LUTZ Dominik | MB | 22,14 | 22,14 | 24,72 | |
197. | Kunovice MAREČEK Lukáš | UH | 22,17 | 24,14 | 22,17 | |
198. | Jablonecké Paseky SVOBODA Adam | JN | 22,48 | 28,39 | 22,48 | |
199. | Kostelec nad Černými Lesy VOSECKÝ Jan | KO | 22,74 | 22,74 | 29,71 | |
200. | Rychnov u Jablonce nad Nisou MANHART Jakub | JN | 24,02 | 24,88 | 24,02 | |
201. | Cholupice SKŘIVÁNEK Miroslav | AB | 24,36 | NP | 24,36 | |
202. | Jablonecké Paseky TARČÍNSKÝ Daniel | JN | 24,37 | 25,33 | 24,37 | |
203. | Machnín, Liberec XXXIII PETŘÍK Ondřej | LI | 25,49 | 25,82 | 25,49 | |
204. | Machnín, Liberec XXXIII PAPAJ Ondřej | LI | 26,72 | NP | 26,72 | |
205. | Kunovice KRUTÍLEK Jan | UH | 34,20 | 34,20 | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza | FM | 11,52 | 11,71 | 11,52 | |
2. | Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka | ME | 12,22 | 12,75 | 12,22 | |
3. | Skuteč NOVOTNÁ Leona | CR | 12,32 | 13,45 | 12,32 | |
3. | Kravaře ADAMCOVÁ Michaela | OP | 12,32 | 12,32 | 12,43 | |
5. | Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára | FM | 12,35 | NP | 12,35 | |
6. | Bludov MATUROVÁ Michaela | SU | 12,47 | 16,32 | 12,47 | |
7. | Výčapy BULOVÁ Nikola | TR | 12,48 | 12,95 | 12,48 | |
8. | Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda | BN | 12,50 | 12,74 | 12,50 | |
9. | Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva | KT | 12,63 | 12,63 | 13,68 | |
10. | Bystřice nad Úhlavou HÁJKOVÁ Šárka | KT | 12,71 | 12,71 | 13,70 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou KALNÁ Štěpánka | KT | 12,74 | 13,05 | 12,74 | |
12. | Nová Ves ONDRÁČKOVÁ Julie | OV | 12,75 | 13,03 | 12,75 | |
13. | Skuteč KADLECOVÁ Linda | CR | 12,79 | 13,11 | 12,79 | |
14. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška | TR | 12,81 | 12,83 | 12,81 | |
15. | Komárovice BENDOVÁ Anna | VS | 12,82 | 12,82 | 12,87 | |
16. | Lužná MATUŠKOVÁ Nela | RA | 12,87 | 12,87 | 13,08 | |
16. | Bludov JÍLKOVÁ Vendula | SU | 12,87 | 12,96 | 12,87 | |
18. | Proseč ŠLÉGROVÁ Denisa | HB | 12,89 | 14,12 | 12,89 | |
19. | Trusovice WILDUNGOVÁ Michaela | SY | 12,91 | NP | 12,91 | |
20. | Staré Heřminovy SOBOTÍKOVÁ Tereza | BR | 12,96 | 13,40 | 12,96 | |
20. | Nová Ves ŠUSTOVÁ Nikol | OV | 12,96 | 12,96 | 13,71 | |
22. | Doloplazy ZBOŘILOVÁ Anna | OL | 12,97 | 13,13 | 12,97 | |
23. | Roštění HEJNÍČKOVÁ Petra | KM | 12,98 | 13,25 | 12,98 | |
24. | Nová Ves LEFNEROVÁ Karolína | OV | 12,99 | 24,25 | 12,99 | |
25. | Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula | SU | 13,16 | 13,16 | 13,27 | |
26. | Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea | UO | 13,17 | 13,17 | 14,03 | |
27. | Staré Heřminovy LEDABYLOVÁ Jana | BR | 13,19 | 13,22 | 13,19 | |
28. | Výčapy STOKLASOVÁ Nikola | TR | 13,28 | 13,28 | 14,16 | |
29. | Krouna CHLUPÁČOVÁ Agáta | CR | 13,35 | 13,35 | 13,47 | |
30. | Petrovice LESÁKOVÁ Eliška | TR | 13,39 | 14,17 | 13,39 | |
31. | Desná II KUSÁ Kateřina | JN | 13,46 | 15,55 | 13,46 | |
32. | Bludov HRABKOVSKÁ Markéta | SU | 13,48 | 13,48 | NP | |
32. | - KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště | - | 13,48 | 13,73 | 13,48 | |
34. | Tuhaň KUČEROVÁ Beata | ME | 13,49 | 14,00 | 13,49 | |
35. | Starý Kolín BÍŽOVÁ Nela | KO | 13,54 | 13,54 | 23,97 | |
36. | Skuteč ZAVORALOVÁ Karolína | CR | 13,55 | 13,55 | 14,59 | |
37. | Křešice HYŠPLEROVÁ Anna | LT | 13,60 | 13,60 | 23,49 | |
38. | Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana | OP | 13,70 | 13,70 | 16,10 | |
39. | Třeština JURÁSKOVÁ Eliška | SU | 13,72 | 16,22 | 13,72 | |
40. | Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie | KM | 13,76 | 13,76 | 14,34 | |
40. | Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie | SU | 13,76 | 13,76 | 16,80 | |
40. | Skryje SOUČKOVÁ Michala | ZR | 13,76 | 13,83 | 13,76 | |
43. | Klamoš MATOUŠOVÁ Viktorie | HK | 13,77 | 13,77 | 14,52 | |
44. | Tuhaň RYCHTAŘÍKOVÁ Michala | ME | 13,80 | 16,17 | 13,80 | |
44. | Rokytnice v Orlických horách HORÁKOVÁ Alice | RK | 13,80 | 13,80 | 13,90 | |
46. | Dobroslavice KNÝBLOVÁ Bára | OP | 13,83 | 13,83 | 14,29 | |
47. | Dolní Měcholupy POPSIMOVOVÁ Klára | AB | 13,84 | 14,11 | 13,84 | |
48. | Bludov KULHAJOVÁ Natálie | SU | 13,88 | 13,88 | 14,89 | |
48. | Hrobce MALÁ Kateřina | LT | 13,88 | 13,88 | 17,23 | |
50. | Roštění ŠKRABALOVÁ Veronika | KM | 13,89 | 13,89 | 13,98 | |
51. | Choceňské Předměstí KŘÍŽOVÁ Darina | UO | 13,92 | 13,92 | 15,02 | |
52. | Skuteč JONÁŠOVÁ Andrea | CR | 13,96 | 13,96 | 14,70 | |
52. | Střezimíř ELIÁŠOVÁ Lada | BN | 13,96 | NP | 13,96 | |
54. | Zádveřice SCHOVAJSOVÁ Nikola | ZL | 13,98 | 14,73 | 13,98 | |
55. | Dolní Měcholupy KOLÁŘOVÁ Anna | AB | 13,99 | 13,99 | 15,95 | |
56. | Rokytnice v Orlických horách HANUŠOVÁ Klára | RK | 14,00 | 14,00 | 14,13 | |
57. | Dolní Měcholupy VOJTOVÁ Klára | AB | 14,02 | 14,23 | 14,02 | |
58. | Dobroslavice STAVINOHOVÁ Beáta | OP | 14,05 | 14,05 | 16,57 | |
58. | Bohousová ANDRŠOVÁ Martina | UO | 14,05 | 14,05 | 14,21 | |
60. | Hrobce NAGYOVÁ Blanka | LT | 14,06 | 14,06 | 15,24 | |
61. | Kobeřice KUBNÁ Barbora | OP | 14,15 | 14,55 | 14,15 | |
62. | Heřmanice BURDOVÁ Michaela | OV | 14,22 | 14,22 | 14,81 | |
63. | Proseč POSLUŠNÁ Liliana | HB | 14,23 | 21,70 | 14,23 | |
64. | Skryje BATALOVÁ Andrea | ZR | 14,25 | 14,32 | 14,25 | |
65. | Dobroslavice FIALOVÁ Tereza | OP | 14,26 | 14,37 | 14,26 | |
65. | Kyjovice KRČMÁŘOVÁ Vanessa | OP | 14,26 | 14,26 | 16,42 | |
65. | Zaječov BRAUNOVÁ Aneta | BE | 14,26 | 16,41 | 14,26 | |
68. | Bludov ZAORALOVÁ Eliška | SU | 14,31 | 17,12 | 14,31 | |
69. | Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie | KM | 14,34 | 14,34 | 16,47 | |
70. | Skryje KLEKNEROVÁ Eliška | ZR | 14,35 | 16,32 | 14,35 | |
70. | Zličín FRAŇKOVÁ Kamila | AB | 14,35 | NP | 14,35 | |
72. | Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína | PB | 14,36 | 14,36 | 17,34 | |
73. | Malé Hoštice GRYGARČÍKOVÁ Adéla | OP | 14,37 | 14,37 | 23,03 | |
74. | Hrobce JELÍNKOVÁ Eliška | LT | 14,43 | 14,43 | 16,01 | |
75. | Třeština URBÁŠKOVÁ Klára | SU | 14,45 | NP | 14,45 | |
76. | Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa | TR | 14,48 | 14,54 | 14,48 | |
77. | Kšely MASAŘOVÁ Eliška | KO | 14,49 | 14,78 | 14,49 | |
78. | Uhlířské Janovice TRNKOVÁ Justýna | KH | 14,52 | 14,76 | 14,52 | |
79. | Chrastava MACHATÁ Anna | LI | 14,53 | 15,37 | 14,53 | |
79. | Tuhaň ŠŤASTNÁ Vendula | ME | 14,53 | 14,72 | 14,53 | |
81. | Nechvalice PEŠTOVÁ Rozálie | TP | 14,56 | 16,11 | 14,56 | |
81. | Dobroslavice SCHIMÁNKOVÁ Monika | OP | 14,56 | 15,01 | 14,56 | |
83. | Výčapy OŠMEROVÁ Kateřina | TR | 14,59 | 14,59 | 14,73 | |
83. | Heřmanice CHYTILOVÁ Adéla | OV | 14,59 | 17,19 | 14,59 | |
85. | Dolní Bečva PAVELKOVÁ Hana | VS | 14,61 | NP | 14,61 | |
86. | Nechvalice SKALICKÁ Eliška | TP | 14,62 | 23,61 | 14,62 | |
87. | Bludov HOLINKOVÁ Tereza | SU | 14,63 | 14,91 | 14,63 | |
88. | Lhenice POLÁKOVÁ Adéla | TP | 14,69 | 14,69 | 14,69 | |
89. | Čeperka BUBÁKOVÁ Natálie | PA | 14,73 | NP | 14,73 | |
90. | Dolní Životice PAVELKOVÁ Barbora | OP | 14,75 | 15,11 | 14,75 | |
91. | Choustníkovo Hradiště KLÍMOVÁ Terezie | TU | 14,76 | 15,53 | 14,76 | |
92. | Kšely HANDANAGIĆ Kimi | KO | 14,82 | 15,16 | 14,82 | |
93. | Tuhaň ŽEŽULKOVÁ Vanesa | ME | 14,84 | 15,04 | 14,84 | |
94. | Trojanovice ČERVENKOVÁ Andrea | NJ | 14,86 | 14,86 | 15,66 | |
95. | Střezimíř PAVLÍKOVÁ Aneta | BN | 14,92 | NP | 14,92 | |
96. | Skuteč BUBENÍČKOVÁ Denisa | CR | 14,94 | NP | 14,94 | |
97. | Chlumec nad Cidlinou I MYŠKOVÁ Viktoria | HK | 15,03 | 16,64 | 15,03 | |
98. | Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula | ZR | 15,05 | 16,09 | 15,05 | |
99. | Třebovice KRÁLOVÁ Laura | OV | 15,06 | NP | 15,06 | |
100. | Kosmonosy JELÍNKOVÁ Jana | MB | 15,12 | 16,27 | 15,12 | |
101. | Písková Lhota GAJDOŠOVÁ Kateřina | NB | 15,13 | 15,13 | 15,21 | |
101. | Horní Růžodol, Liberec VII SVAČINKOVÁ Zuzana | LI | 15,13 | 16,17 | 15,13 | |
103. | Čeperka CHUDOMSKÁ Amálie | PA | 15,15 | 16,03 | 15,15 | |
104. | Hrdlořezy KARDOŠOVÁ Lucie | MB | 15,16 | 16,69 | 15,16 | |
104. | Štěpánov DOLEŽÁLKOVÁ Tereza | OL | 15,16 | 15,16 | 15,20 | |
106. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika | TR | 15,19 | 16,02 | 15,19 | |
107. | Dolany KEŇOVÁ Svatava | PT | 15,34 | 15,58 | 15,34 | |
108. | Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana | ZR | 15,41 | 15,41 | 16,04 | |
108. | Morkovice BALÁŽIOVÁ Eliška | KM | 15,41 | 15,41 | 16,60 | |
110. | Choustníkovo Hradiště HILLERMANNOVÁ Nela | TU | 15,42 | 15,72 | 15,42 | |
110. | Trojanovice KŇAZOVIČOVÁ Marika | NJ | 15,42 | 15,49 | 15,42 | |
112. | Chlumec nad Cidlinou I VESELÁ Tereza | HK | 15,45 | 15,92 | 15,45 | |
112. | Bozkov KUNCEOVÁ Petra | SM | 15,45 | 15,45 | 15,52 | |
114. | Heřmanice HOLBERGOVÁ Hana | OV | 15,46 | 15,46 | NP | |
115. | Choustníkovo Hradiště MEDLÍKOVÁ Anna | TU | 15,48 | NP | 15,48 | |
116. | Uhlířské Janovice ADÁMKOVÁ Karolína | KH | 15,49 | 15,49 | NP | |
116. | Heřmanice VIRCOVÁ Vendula | OV | 15,49 | 15,49 | 15,49 | |
116. | Střelské Hoštice PECHLÁTOVÁ Michaela | ST | 15,49 | 15,49 | 16,76 | |
119. | Hrobce JELÍNKOVÁ Zuzana | LT | 15,51 | 15,63 | 15,51 | |
120. | Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura | OP | 15,52 | 15,52 | 18,66 | |
121. | Hrdlořezy HANUSOVÁ Gabriela | MB | 15,55 | 19,25 | 15,55 | |
122. | Heřmanice KOCIÁNOVÁ Martina | OV | 15,59 | 15,59 | 16,55 | |
123. | Výčapy STUCHLÍKOVÁ Zuzana | TR | 15,60 | 22,22 | 15,60 | |
124. | Rokytnice v Orlických horách DUŠKOVÁ Eliška | RK | 15,62 | 19,17 | 15,62 | |
125. | Štěpánkovice SCHIEDKOVÁ Jana | OP | 15,65 | 15,92 | 15,65 | |
126. | Kobeřice BRULÍKOVÁ Adéla | OP | 15,66 | 15,66 | 16,35 | |
127. | Lužná LUŽNÁ Elena | RA | 15,69 | 15,69 | NP | |
128. | Byšice KOROUSOVÁ Nela | ME | 15,74 | 21,36 | 15,74 | |
129. | Třeština LAŠTŮVKOVÁ Tereza | SU | 15,75 | 21,64 | 15,75 | |
129. | Bludov DIVIŠOVÁ Michaela | SU | 15,75 | 16,02 | 15,75 | |
131. | Semily TOMÁŠKOVÁ Michaela | SM | 15,76 | 15,76 | 25,88 | |
132. | Písková Lhota BILÁ Adéla | NB | 15,80 | NP | 15,80 | |
133. | Kravaře KŘÍŽOVÁ Šarlota | OP | 15,82 | 17,48 | 15,82 | |
134. | Starý Kolín TYŠEROVÁ Natálie | KO | 15,94 | NP | 15,94 | |
135. | Výčapy DRÁPELOVÁ Sára | TR | 15,98 | 15,98 | NP | |
136. | Tvarožná PEJŘILOVÁ Aneta | BO | 15,99 | 15,99 | 21,25 | |
137. | Semily SKRBKOVÁ Anna | SM | 16,05 | NP | 16,05 | |
138. | Jáchymov JIŘÍKOVÁ Marie | KV | 16,07 | 16,07 | 16,75 | |
139. | Jabloňov ČECHMANOVÁ Veronika | ZR | 16,09 | 16,98 | 16,09 | |
139. | Lužná ROUČOVÁ Eliška | RA | 16,09 | 17,27 | 16,09 | |
141. | Písková Lhota NOVÁKOVÁ Marcela | NB | 16,14 | 16,14 | 16,77 | |
141. | Kobeřice TOMÍČKOVÁ Karolína | OP | 16,14 | 16,14 | 17,34 | |
143. | Bohousová PRACHAŘOVÁ Lucie | UO | 16,16 | 16,16 | 19,22 | |
144. | - GUZIUROVÁ Natálie Těrlicko-Hradiště | - | 16,17 | 16,17 | 18,87 | |
145. | Lužná RÁCOVÁ Karolína | RA | 16,18 | 16,75 | 16,18 | |
146. | Lužná TOTHOVÁ Berenika | RA | 16,19 | 16,49 | 16,19 | |
147. | Střelské Hoštice JANOCHOVÁ Eva | ST | 16,20 | 16,20 | 16,35 | |
148. | Štěpánkovice SLIVKOVÁ Linda | OP | 16,48 | 17,00 | 16,48 | |
149. | Starý Kolín BENEŠOVÁ Sabina | KO | 16,50 | NP | 16,50 | |
150. | Cholupice JANSOVÁ Eliška | AB | 16,51 | 32,79 | 16,51 | |
151. | Choustníkovo Hradiště VTÍPILOVÁ Alice | TU | 16,59 | NP | 16,59 | |
152. | Písnice LASEVIČOVÁ Kristýna | AB | 16,60 | 16,60 | 20,45 | |
153. | Stráž pod Ralskem CAKLOVÁ Tereza | CL | 16,61 | 16,61 | 19,70 | |
154. | Lhenice TUŠINSKÁ Petra | TP | 16,63 | NP | 16,63 | |
155. | Všetaty NEBESKÁ Marie | ME | 16,65 | 16,65 | 17,21 | |
156. | Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie | JI | 16,72 | 16,72 | 17,35 | |
157. | Petrovice ŠEJBOVÁ Tereza | TR | 16,79 | NP | 16,79 | |
158. | Nechvalice PEŠTOVÁ Amálie | TP | 16,84 | 16,84 | NP | |
159. | Dalešice PSOTIAKOVÁ Natali | JN | 17,06 | 17,06 | 17,67 | |
160. | Machnín, Liberec XXXIII HANCOVÁ Nikola | LI | 17,08 | NP | 17,08 | |
160. | Frýdlant KOKTOVÁ Natálie | LI | 17,08 | 20,59 | 17,08 | |
162. | Semily CEÉ Tereza | SM | 17,18 | 19,34 | 17,18 | |
163. | Roštění DĚDIČOVÁ Karolína | KM | 17,25 | 18,59 | 17,25 | |
164. | Česká Lípa VÍCHOVÁ Barbora | CL | 17,31 | 17,31 | 17,57 | |
165. | Kunovice GÁBOVÁ Pavlína | UH | 17,37 | 17,37 | 22,43 | |
166. | Malé Hoštice KRAVAROVÁ Veronika | OP | 17,46 | 17,46 | 20,39 | |
167. | Bozkov MARKOVÁ Anna | SM | 17,48 | 17,48 | 18,86 | |
168. | Písnice ČERNÁ Terezie | AB | 17,51 | 17,51 | NP | |
169. | Dobroslavice TOMÁNKOVÁ Michaela | OP | 17,52 | 19,92 | 17,52 | |
170. | Česká Lípa FRYDRYCHOVÁ Julie | CL | 17,56 | 25,25 | 17,56 | |
171. | Frýdlant HIMMELOVÁ Dominika | LI | 17,70 | 17,70 | 22,66 | |
172. | Střezimíř NOVOTNÁ Hana | BN | 17,80 | 17,80 | 18,02 | |
173. | Červený Hrádek HRUBOŠOVÁ Eliska | KO | 17,81 | NP | 17,81 | |
174. | - PAZGYEROVÁ Aneta Těrlicko-Hradiště | - | 17,82 | 20,70 | 17,82 | |
175. | Býškovice MIKŠÁNKOVÁ Nikola | PR | 17,85 | 17,85 | NP | |
176. | Jabloňov SLADKÁ Magdalena | ZR | 17,88 | 18,47 | 17,88 | |
177. | Bratříkov ŠTĚPÁNOVÁ Bára | JN | 17,92 | 33,63 | 17,92 | |
178. | Velenka JANDOVÁ Anna | NB | 18,11 | 23,19 | 18,11 | |
179. | Český Dub I OLŠANSKÁ Kristina | LI | 18,14 | 18,14 | NP | |
180. | Dolní Bečva BABINCOVÁ Pavlína | VS | 18,41 | 18,43 | 18,41 | |
181. | Dolní Bečva MIKUDOVÁ Aneta | VS | 18,48 | 18,48 | NP | |
182. | Bozkov KUNCEOVÁ Bára | SM | 18,49 | 19,00 | 18,49 | |
183. | Heřmanice SUKUPOVÁ Klára | OV | 18,57 | 19,14 | 18,57 | |
184. | Semily ROČÁKOVÁ Stella | SM | 18,69 | 19,19 | 18,69 | |
185. | Jabloňov OTIEPKOVÁ Karolína | ZR | 18,88 | NP | 18,88 | |
186. | Dřísy TINTĚROVÁ Anna | ME | 18,96 | 19,54 | 18,96 | |
187. | Střezimíř KOFROŇOVÁ Karolína | BN | 19,02 | 19,02 | 19,41 | |
188. | Malé Hoštice KLINGEROVÁ Sabina | OP | 19,26 | NP | 19,26 | |
189. | Roštění FLEISCHMANNOVÁ Klára | KM | 19,36 | 19,36 | NP | |
190. | Heřmanice OSTŘIŽIKOVÁ Adina | OV | 19,63 | 19,63 | 20,34 | |
190. | Dalešice SMOLÍKOVÁ Pavlína | JN | 19,63 | 35,87 | 19,63 | |
192. | Bratříkov ŠÍRKOVÁ Anežka | JN | 19,84 | 19,84 | 21,21 | |
193. | Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára | OP | 19,88 | 23,79 | 19,88 | |
194. | Kostelec nad Černými Lesy ŘEŘICHOVÁ Nikol | KO | 19,93 | 36,09 | 19,93 | |
195. | Rychnov u Jablonce nad Nisou PREISLEROVÁ Josefína | JN | 20,23 | 20,23 | NP | |
196. | Lučany nad Nisou ŠTRYNCLOVÁ Anna | JN | 20,28 | NP | 20,28 | |
197. | Machnín, Liberec XXXIII ČIHÁČKOVÁ Gabriela | LI | 20,51 | NP | 20,51 | |
198. | Bratříkov ŠILHANOVÁ Barbora | JN | 20,98 | 20,98 | NP | |
199. | Stráž pod Ralskem ŠLEHOFEROVÁ Rozálie | CL | 21,61 | 21,61 | 25,58 | |
200. | Bystřice nad Úhlavou KORČÍKOVÁ Karolína | KT | 21,63 | NP | 21,63 | |
201. | Kostelec nad Černými Lesy EICHLEROVÁ Kristýna | KO | 22,28 | 22,28 | 23,56 | |
202. | Machnín, Liberec XXXIII NETUŠILOVÁ Anna | LI | 22,45 | 26,21 | 22,45 | |
203. | Česká Lípa BLÁHOVÁ Karolína | CL | 22,46 | 22,46 | 22,72 | |
204. | Horní Růžodol, Liberec VII TOMÁNKOVÁ Viktorie | LI | 22,62 | 26,91 | 22,62 | |
205. | Byšice JAVORSKÁ Dominika | ME | 26,85 | 26,85 | 30,32 | |
206. | Střelské Hoštice CYCOŇOVÁ Petra | ST | 27,06 | NP | 27,06 | |
207. | Skryje SOUČKOVÁ Andrea | ZR | 28,20 | 28,20 | NP | |
208. | Rychnov u Jablonce nad Nisou VADLEJCHOVÁ Ema | JN | 31,99 | 31,99 | NP | |
209. | Tuhaň FABIANOVÁ Klára | ME | 41,52 | NP | 41,52 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře