Pohled 2025 (Havlíčkův Brod)
O pohár SDH Pohled
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 09. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Sobotka |
| Telefon: | +420 725 116 398 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,20 | 17,20 | 17,02 | 0,18 | |
![]() | 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,97 | 17,73 | 17,97 | 0,24 | |
![]() | 3. | Otín | Žďár nad Sázavou | 18,24 | 17,39 | 18,24 | 0,85 | |
![]() | 4. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,32 | 18,32 | 18,22 | 0,10 | |
![]() | 5. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,53 | 19,53 | 19,10 | 0,43 | |
![]() | 6. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 20,00 | 18,36 | 20,00 | 1,64 | |
![]() | 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,68 | 19,02 | 20,68 | 1,66 | |
![]() | 8. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 23,30 | 23,30 | 21,95 | 1,35 | |
![]() | 9. | Lípa | Havlíčkův Brod | 24,26 | 23,14 | 24,26 | 1,12 | |
![]() | 10. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 34,11 | 34,11 | 34,09 | 0,02 | |
![]() | 11. | Stéblová | Pardubice | 39,82 | 39,82 | 38,32 | 1,50 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Stéblová | Pardubice | 15,57 | 15,57 | 15,54 | 0,03 | |
![]() | 2. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 17,99 | 17,96 | 17,99 | 0,03 | |
![]() | 3. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,45 | 18,45 | 18,15 | 0,30 | |
![]() | 4. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 20,63 | 20,63 | 19,61 | 1,02 | |
![]() | 5. | Malčín | Havlíčkův Brod | 20,93 | 20,24 | 20,93 | 0,69 | |
![]() | 6. | Pohled | Havlíčkův Brod | 21,50 | 21,50 | 21,17 | 0,33 | |
![]() | 7. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 21,72 | 21,72 | 20,99 | 0,73 | |
![]() | 8. | Otín | Žďár nad Sázavou | 22,01 | 21,71 | 22,01 | 0,30 | |
![]() | 9. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 24,36 | 22,69 | 24,36 | 1,67 | |
![]() | 10. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 28,44 | 28,44 | 28,06 | 0,38 | |
![]() | 11. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 29,87 | 29,87 | 17,51 | 12,36 | |
![]() | 12. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | 42,98 | 42,49 | 42,98 | 0,49 | |
![]() | 13. | Lučice | Havlíčkův Brod | 54,64 | 53,92 | 54,64 | 0,72 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 16,54 | 16,54 | 16,54 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 16,91 | 16,74 | 16,91 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Srch | Pardubice | 17,02 | 17,01 | 17,02 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 17,24 | 17,29 | 17,29 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,24 | 17,36 | 17,36 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Srch | Pardubice | 17,47 | 17,28 | 17,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,57 | 17,24 | 17,57 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,60 | 16,88 | 17,60 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,64 | 17,31 | 17,64 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,71 | 17,76 | 17,76 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 17,84 | 17,73 | 17,84 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,84 | 17,91 | 17,91 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čeperka | Pardubice | 17,97 | 17,62 | 17,97 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 18,00 | 17,14 | 18,00 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 18,01 | 18,01 | 18,01 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Milíčov | Jihlava | 17,67 | 18,02 | 18,02 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 17,94 | 18,05 | 18,05 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,12 | 17,57 | 18,12 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Milíčov | Jihlava | 17,28 | 18,14 | 18,14 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Seč | Chrudim | 17,39 | 18,16 | 18,16 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stéblová | Pardubice | 18,29 | 17,54 | 18,29 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 18,31 | 17,54 | 18,31 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 16,86 | 18,32 | 18,32 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žižkovo Pole C | Havlíčkův Brod | 18,18 | 18,36 | 18,36 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rušinov | Havlíčkův Brod | 18,37 | 18,34 | 18,37 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Seč | Chrudim | 17,65 | 18,38 | 18,38 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lučice | Havlíčkův Brod | 18,53 | 18,18 | 18,53 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 18,55 | 18,56 | 18,56 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,63 | 18,06 | 18,63 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,83 | 18,66 | 18,66 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









