Liga: | - |
Místo: | Hněvošice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 02. 06. 2019 14:00 |
Kontakt: | Petr Vitásek |
Telefon: | 608855598 |
Začátek rezervace: | 17. 05. 2019 20:00 |
Konec rezervace: | 02. 06. 2019 12:00 |
Začátek tipování: | 02. 06. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 02. 06. 2019 00:00 |
Zadal: | Petr Vitásek |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů v Hněvošicích
pořádá
2.kolo Moravskoslezského poháru
Pod Hněvošickým pahorkem
Soutěž se koná v neděli 2. června 2019
Ve 14:00 hodin start prvního družstva
Startovné: 200,- Kč
Požární útok mužů na 3B a žen na 2B dle pravidel MSP pro rok 2019
Finanční ohodnocení:
muži:
1.místo 1500,-
2.místo 900,-
3.místo 600,-
4.místo 400,-
5.místo 300,-
ženy:
1.místo 900,-
2.místo 600,-
3.místo 300,-
Srdečně zvou místní hasiči
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hnevosice-10613.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bolatice | OP | Lenka | ||
2 | 2 | Chlebičov | OP | Jiří Bena | ||
3 | 4 | Starý Jičín | Jeseník | NJ | Michal Straka | |
4 | 5 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
5 | 6 | Komárov | OP | Josef Kubesa | ||
6 | 7 | Odry | Tosodry fireteam | NJ | zdenek bortl | |
7 | 8 | Jamnice | OP | Dominik | ||
8 | 9 | Neplachovice | OP | Klára Konečná | ||
9 | 10 | Starý Jičín | NJ | Michal Straka | ||
10 | 11 | Hněvošice | OP | Petr Vitásek | ||
11 | 12 | Milostovice | OP | Jaromír Volný | ||
12 | 13 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
13 | 14 | Zátor | BR | Martin Suhaj | ||
14 | 15 | Neplachovice | OP | Klára Konečná | ||
15 | 16 | Široká Niva | BR | Lucie Čapková | ||
16 | 17 | Sádek | OP | Dušan Gregořica | ||
17 | 18 | Vlaštovičky | OP | Petr Vitásek | ||
18 | 20 | Hrabůvka | PR | Honza | ||
19 | 23 | Kozmice | OP | Tomáš Vallo | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Milostovice | OP | Veronika | ||
2 | 2 | Velké Hoštice | OP | Kateřina Večerková | ||
3 | 3 | Malé Hoštice | OP | Klára Konečná | ||
4 | 4 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
5 | 5 | Služovice | OP | Monika Birklen | ||
6 | 6 | Bolatice | OP | Lenka | ||
7 | 7 | Neplachovice | OP | Honza Malý | ||
8 | 8 | Široká Niva | BR | Lucie Čapková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tošovice | NJ | 17,44 | 16,72 | 17,44 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Neplachovice | OP | 18,11 | 18,97 | 18,97 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Svinov B | OV | 19,98 | 17,56 | 19,98 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Služovice | OP | 19,83 | 20,85 | 20,85 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Bolatice | OP | 21,61 | 19,19 | 21,61 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Malé Hoštice | OP | 19,15 | 24,24 | 24,24 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Borová | OP | 20,47 | 30,70 | 30,70 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Svoboda | OP | 39,54 | 37,18 | 39,54 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kobeřice | OP | 18,34 | 17,94 | 18,34 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Služovice | OP | 21,37 | 20,86 | 21,37 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Vávrovice | OP | 27,76 | 26,60 | 27,76 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Velké Hoštice | OP | 28,97 | 29,18 | 29,18 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Hněvošice | OP | NP | NP | NP | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |